یک سفر میهمان پخش برادران باشید!

نوشته شده توسط تحریریه پخش اسباب بازی برادران در تاریخ ۱۴۰۲/۰۳/۰۹
یک سفر میهمان پخش برادران باشید!

یک سفر میهمان پخش برادران باشید!

ما در پخش اسباب بازی برادران قصد داریم به پاس قدردانی از وفاداری همکاران گرامی، شما را به یک سفر تفریحی - زیارتی میهمان کنیم.
بدین منظور کلیه همکارانی که دارای شرایط زیر باشند می توانند بسته به شرایط خود هریک از سفرهای ذکر شده را انتخاب نمایند.الف ) کلیه همکارانی که مجموع خرید آنها از تاریخ ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ لغایت ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ معادل مبلغ ۲۵۰ میلیون تومان باشد، می توانند میهمان پخش برادران در مشهد یا کیش باشند. ( دلخواه شما)
ب ) کلیه همکارانی که مجموع خرید آنها از تاریخ ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ لغایت ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ معادل مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان باشد، می توانند میهمان پخش برادران در گرجستان باشند.
ج ) کلیه همکارانی که مجموع خرید آنها از تاریخ ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ لغایت ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ معادل مبلغ ۱ میلیارد تومان باشد، می توانند میهمان پخش برادران در آنتالیا باشند.

نکات مهم :
۱. تمامی خرید های همکاران گرامی چه به صورت نقدی و چه به صورت چکی در مجموع خرید محاسبه خواهد شد.
۲. تاریخ دقیق سفرها طی هفته های آینده اعلام خواهد شد.
۳. برای سفرهای خارجی داشتن پاسپورت معتبر الزامی خواهد بود.
۴. سفر به مقصد کربلا نیز ممکن است به لیست سفرهای ذکر شده افزوده شود اما کماکان در دست بررسی و مذاکره می باشد و تا این لحظه قطعی نشده است.
۵. امکان پرداخت هزینه سفر ( به جای رفتن به سفر ) وجود نداشته و افرادی که مشمول این طرح می شوند می بایست حتما عازم سفر شوند.
۶. امکان انتخاب سفرهای ترکیبی (در صورت عدم همزمانی سفرها با یکدیگر) برای همکاران گرامی وجود خواهد داشت به عنوان مثال چنانچه مجموع خرید مشتری در بازه ذکر شده معال ۷۵۰ تومان باشد، مشتری می تواند (۳ سفر مشهد) ، (۱ سفر مشهد و ۱ سفر گرجستان)، (۱ سفر مشهد و ۲ سفر کیش) و یا (۱ سفر کیش و ۱ سفر گرجستان) و ... را انتخاب نماید.

نوشته شده توسط تحریریه پخش اسباب بازی برادران در تاریخ ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ ، دفعات بازدید ۴,۵۳۲ مرتبه

پخش عمده اسباب بازی در تهران، اهواز، سمنان، مشهد، قزوین، اصفهان، شیراز، کرمان، تبریز

بالا