هواپیمای فکری آتا تویز
هواپیمای فکری آتا تویز
هواپیمای فکری آتا تویز
هواپیمای فکری آتا تویز

قیمت خرید عمده هواپیمای فکری آتا تویز
قیمت کارتنی ۱۴۲,۰۰۰ ریال
کمتر از کارتن ۱۴۸,۰۰۰ ریال
تعداد در یک کارتن ۸۴ عدد
ابعاد کالا : ۱۶ * ۱۶ * ۱۰ سانتی متر
محدوده سنی : ۳ سال به بالا
نوع بسته بندی : کیسه ای
کشور سازنده : ایران
تعداد در کاتن ( در حال حاضر ) : ۸۴ عدد

پخش عمده اسباب بازی در تهران، مشهد، تبریز، اصفهان ، شیراز ، بانه، کیش و سایر شهرهای ایران

مشاهده توضیحات کامل هواپیمای فکری آتا تویز

از جمله بازی‌هایی است که هوش مکانیکی کودک را تقویت می‌کند.کودک با جدا کردن قطعات...


از جمله بازی‌هایی است که هوش مکانیکی کودک را تقویت می‌کند.کودک با جدا کردن قطعات یک هواپیمای دستی کوچک و سپس اتصال قطعات به یکدیگر، حس کفایت و اعتماد به نفس را در خود افزایش می‌دهد.این وسیله از چند قطعه تشکیل شده که هر قطعه مربوط به قسمت خاصی از هواپیما است. بازی با این وسیله می‌تواند استعداد کودک را در زمینه ترکیب کردن و اتصال دادن قطعات مکانیکی شکوفا نماید.کودک با انجام این بازی هوش فضایی-دیداری خود را نیز تقویت می‌کند و اطلاعات خوبی از نحوه تشکیل یک وسیله مکانیکی بدست می‌آورد.
کودک با باز کردن پیچ و مهره ها، قطعات هواپیما را از یکدیگر جدا می کند و دوباره آن ها را به یکدیگر متصل می کند و با پیچ و مهره ها قطعات را به یکدیگر محکم کرده و با آچار و پیچ گشتی پیچ و مهره ها را سفت می کند. کودک با این کار با قطعات تشکیل دهنده هواپیما آشنا می شود، همچنیین مهارت کار با ابزار آلات را نیز فرا می گیرد. این اسباب بازی همچنین باعث می شود حس کنجکاوی کودک درباره ساختمان اسباب بازی هایش که به واسطه آن بیشتر اسباب بازی هایش را خراب می کند نیز ارضا شود و به راحتی به ان مهم دست پیدا کند.
هواپیمای فکری جزو بازی های بسیار جذاب ، لذت بخش و مهارت آموز برای کودکان می باشد. این بازی از جمله بازیهایی است که هوش مکانیکی ، خلاقیت و دقت و تمرکز کودک را تقویت می کند. کودک با در اختیار داشتن قطعات تشکیل شده یک هواپیمای دستی کوچک شروع به اتصال قطعات مرتبط می کند. اینگونه بازیها حس کفایت و اعتمادبه نفس را در کارهایی که نیاز به ساختن دارد افزایش می دهد.
این اسباب بازی از چند قطعه خاص تشکیل شده است که هر قطعه مربوط به قسمت خاصی از هواپیما است. این بازی می تواند استعداد کودک را در زمینه ترکیب کردن و اتصال دادن قطعات مکانیکی شکوفا نماید.کودک با انجام این بازی هوش فضایی خود را نیز تقویت می کندو اطلاعات خوبی از نحوه تشکیل یک وسیله مکانیکی بدست می آورد. این مجموعه مناسب کودکان ۳ تا ۸ ساله می باشد.
اهداف آموزشی بازی فکری هواپیما :
تقویت هوش و خلاقیت
درک مفهوم نظم پذیری
تقویت ماهیچه های دست
افزایش اعتماد به نفس کودک با خلق یک محصول
تقویت دقت و تمرکز کودک

به اشتراک بگذارید !

صادرات اسباب بازی به عراق، افغانستان، ترکمنستان، تاجیکستان، ارمنستان و گرجستان

 

مناسب ترین قیمت عمده اسباب بازی در پخش برادران

پخش عمده اسباب بازی در تهران ، مشهد، اصفهان، شیراز، کرمان ، تبریز و سایر شهرهای ایران

بالا