لگو کوله پشتی 120 تکه لی لی
لگو کوله پشتی 120 تکه لی لی
لگو کوله پشتی 120 تکه لی لی
لگو کوله پشتی 120 تکه لی لی

لگو کوله پشتی ۱۲۰ تکه لی لی
قیمت کارتنی ۵۶۷,۰۰۰ ریال
کمتر از کارتن ۵۹۴,۰۰۰ ریال
تعداد در یک کارتن ۱۸ عدد
ابعاد: ۲۹ * ۲۴ * ۷ سانتی متر
محدوده سنی: ۳ سال به بالا
لگو یک بازی بسیار متنوع است و هیچ محدودیتی در استفاده از آن وجود ندارد. کودکان و بزرگسالان بارها و بارها می توانند قطعات آن را جدا کرده و با بهره گیری از قوه ی خلاقیت خود سازه های جدید بسازد.
با ۶ قطعه ی لگو ۴*۲ می توان ۴۱۵٫۱۰۳٫۷۶۵ ترکیب متنوع ساخت.بازی با لگو در هیچ گروه سنی متوقف نمی شود. این بازی که امروزه از آن در سایر صنعت ها، مهندسی ها و تحقیقات استفاده می شود، برای تمام گروه ها و انسان ها ساخته شده و تنها با شکل گیری مهارت های جدید در انسان، قدرت ساخت سازه های پیچیده تر بالا می رود.ساخت بازی لگو در صورتی که از لگو های استاندارد استفاده کنید بسیار با دقت و ریزبینی انجام شده است.به طوری که اگر دو قطعه ی بازی با فاصله زمانی ۱۰ سال از هم ساخته شده باشند، به راحتی به هم متصل می شوند. همچنین نوع اتصال به گونه ای است که به راحتی از هم جدا می شود اما سازه ی شما به راحتی خراب نخواهد شد.مهارت ها:
هوش فضایی: چگونگی کمک به تفکر سه بعدی و تقویت هوش فضایی به راحتی با نگاه اول به این بازی قابل درک است. از زمانی که صاحبان این برند، نقص اصلی قطعات خود را برطرف کرده و تونایی اتصال قطعات به یکدیگر را توسعه دادند، تفکر سه بعدی برای ساخت و رسیدن به تخیلاتتان، مهارت بی چون و چرای این بازی محسوب می شده است.
هوش منطقی: پرورش چهار حوزه ی، ریاضیات، مهندسی، فناوری و علوم که با نام STEM شناخته می شوند، یکی از مصارف ساخت این مجهول بوده که بی شک توانایی حل مسئله، تجزیه و تحلیل، دستکاری اطلاعات مکانی و سایر مهارت های مرتبط با هوش منطقی، درپرورش آن ها دخیل هستند.
خلاقیت: تصور ساخت هر آنچه که در ذهن ما می پرورد با افزایش قابلیت های این محصول، ما را به دنیای بی انتهایی وارد می سازد که در آن محدودیتی برای سانسور تخیلات وخلاقیت کودکان وجود ندارد.در واقع ساخت لگو با هدف ایجاد یک فرهنگ جدید از مفهوم خلاقیت بوده است و تنوع رنگ ها، اندازه ها، قطعات جانبی( مینی فیگور ها) و… همه در شکل گیری این امر کمک کرده اند.افزایش اعتماد به نفس: مهارت های زیادی وجود دارند که مجموع آن ها به کسب اعتماد به نفس بیش تر در کودک کمک می کند، که تعداد قابل توجهی از این مهارت ها در هنگام بازی و ساخت یک دنیای جدید توسط لگو ها به چالش کشیده می شود.
_توانایی تخریب و ساخت مجدد
_پرورش تفکر به صورت سازماندهی شده
_رشد و هماهنگی مهارت های بدنی و حرکتی عضلات ریز
_پرورش قدرت بیان و در نتیجه ی آن داستان سازی و …
مهارت های ارتباطی: امکان همکاری در ساخت سازه ها، کسب تفکر نقادانه، پرورش قدرت بیان و درک بیش تر مفاهیم از طریق بازی با سازه ها همگی در رشد مهارت های ارتباطی کودکان و همچنین در مفاهیم احساسات و چگونگی برقرای ارتباط مؤثر با دیگران تاثیر گذار هستند.اسباب بازی ها نه به عنوان وسیله ای برای کمک به افزایش مهارت ها، هوش و پیشرفت تحصیلی، بلکه برای برطرف ساختن اساسی ترین نیاز کودکان پس از نیازهای بقا، یعنی بازی کردن، باید مورد استفاده قرار بگیرند.

 

مناسب ترین قیمت عمده اسباب بازی در پخش برادران

بالا