تیرکمان با خنجر دانیال
تیرکمان با خنجر دانیال
تیرکمان با خنجر دانیال
تیرکمان با خنجر دانیال
تیرکمان با خنجر دانیال

تیرکمان با خنجر دانیال
قیمت کارتنی ۳۸۱,۰۰۰ ریال
کمتر از کارتن ۳۹۷,۰۰۰ ریال
تعداد در یک کارتن ۱۶ عدد
ابعاد بسته بندی : ۲ * ۲۹ * ۶۰ سانتی متر
ابعاد کمان : ۱۴ * ۵۰ سانتی متر
محدوده سنی: ۳ سال به بالا
نوع بسته بندی : وکیومی روکارتی
کشور سازنده : ایران
تعداد در کارتن ( در حال حاضر ) : ۱۶ عدد

تیراندازی با کمان یا تیر و کمان فعالیتی است که می‌تواند به عنوان ورزش یا برای شکار یا برای جنگ استفاده شود. ابزار تیراندازی از یک کمان منحنی شکل ویک تیر که سرش یک سنگ یا فلز نوک تیز بود تشکیل می شد وفرد تیرانداز با گذاشتن تیر درکمان وکشیدن آن تیر را پرتاب می‌کرد.
تیراندازی با کمان در رشته های کمان‌های کامپوند، ریکرو و سنتی برگزار می گردد.
کمان ریکرو: این کمان شامل قسمت‌های قبضه، بازو، سایت، پیپ سایت، استاب لایزر، زه است. این کمان به کمان‌های قدیمی تشابه بیشتری دارد و با اندکی تغییردقت و قدرت آن افزایش یافت. مسابقات آن در مسافت های۱۸و۳۰و۷۰ متر برگزار میگردد. مسافت ۷۰ متر المپیکی است و در بخش‌های مردان، زنان، تیمی مردان، تیمی زنان، میکس مردان و زنان برگزار می‌شود. این کمان باید پس از استفاده اجزایش برای سالم ماندن جدا می‌شود.
کمان کامپوند: این کمان شامل قسمت‌های بازو، قبضه قرقره، سایت، پیپ سایت، استاب لایزر، شوکرو… است. این کمان بسیار پیشرفته‌است و از لحاظ قدرت و دقت بسیار بهتر از کمان سنتی و ریکرو است. مسابقات آن نیز در مسافت های۱۸و۳۰و۵۰ متر برگزار میگردد. این رشته المپیکی نیست. این کمان از اول همراه با زه است و نیازی به جداسازی قطعات ندارد.
کمان سنتی:این کمان بسیار ساده بوده و مانند کمان‌های اولیه است. یکی از ویژگی‌های جالب این رشته ورزشی آن است که هرفرد با لباس محلی و خاص منطقهٔ خود در مسابقه شرکت می‌کند.
این اسباب بازی میتواند به فرزند شما کمک کند تا بتوانید از کودکی مهارت نیراندازی را فراگیرد.
تیرو کمان جعبه ای دانیال به دلیل داشتن سرهای پلاستیکی در نیزه هیچگونه خطری ندارد و شما میتوانید آن را در اختیار فرزندتان قرار دهید.

 

مناسب ترین قیمت عمده اسباب بازی در پخش برادران

بالا