لگو کیفی 660 تکه لی لی تویز
لگو کیفی 660 تکه لی لی تویز
لگو کیفی 660 تکه لی لی تویز
لگو کیفی 660 تکه لی لی تویز

لگو کیفی ۶۶۰ تکه لی لی تویز
قیمت کارتنی ۲,۳۵۴,۰۰۰ ریال
کمتر از کارتن ۲,۴۶۴,۰۰۰ ریال
تعداد در یک کارتن ۵ عدد
ابعاد : ۶۵ * ۲۷ سانتی متر
محدوده سنی: ۳ سال به بالا
مشخصات فنی کالا
نام کالا : لگو
نام برند : لی لی تویز
تعداد قطعات : ۶۶۰قطعه
بسته بندی : بسته بندی کیفی
ویژگی ها : بدون مواد و رنگ های شیمیایی، بدون لبه های تیز، غیر سمی و قابل بازیافت
تولید کننده : ایران
لگو بازی برای کودکان فعالیتی خوشایند و لذتبخش است. امروزه لگو بازی به قدری دارای اهمیت است که در تمامی کلینیک های مشاوره و روان درمانی کودک به عنوان یکی از وسایل ضروری اتاق بازی محسوب می شود. به وسیله «لگو پویاسازه»، کودک مفهوم نظم را درک میکند. حس کنجکاوی کودک تحریک شده و قدرت تشخیص اندازه، رنگ، حجم، ارتفاع و شکل را در او افزایش می‌دهد. کودک برای کامل کردن مجبور است شکلی را به خاطر بسپارد و همین موضوع به پرورش قوای ذهنی کودک کمک می‌کند. کودک با لگوها چیزی می سازد و هر زمانی که دوست داشت آن را بدون ترس و واهمه خراب می‌کند. همه کودکان به تناسب سن و هوش می‌توانند از این اسباب بازی استفاده کنند. وجه تمایز این لگوهای «لی لی تویز» کنارچین بودن و تنوع قطعات آن است، به طوری که می‌توان انواع اشکال هندسی را نزدیک به تصویر واقعی آنها ساخت. این بسته شامل ۶۶۰ تکه در اشکال و رنگ‌های مختلف متناسب با نقشه‌ مونتاژ همراه محصول است. تصاویر نشان داده شده روی جعبه تنها چند نمونه از اشکال قابل ساخت با این قطعات است و بچه‌ها می‌توانند با تجسم و خلاقیت خود انواع اشکال هندسی دیگر را نیز بسازند.
افزایش اعتماد به نفس: مهارت های زیادی وجود دارند که مجموع آن ها به کسب اعتماد به نفس بیش تر در کودک کمک می کند، که تعداد قابل توجهی از این مهارت ها در هنگام بازی و ساخت یک دنیای جدید توسط لگو ها به چالش کشیده می شود.
_توانایی تخریب و ساخت مجدد
_پرورش تفکر به صورت سازماندهی شده
_رشد و هماهنگی مهارت های بدنی و حرکتی عضلات ریز
_پرورش قدرت بیان و در نتیجه ی آن داستان سازی و …
مهارت های ارتباطی: امکان همکاری در ساخت سازه ها، کسب تفکر نقادانه، پرورش قدرت بیان و درک بیش تر مفاهیم از طریق بازی با سازه ها همگی در رشد مهارت های ارتباطی کودکان و همچنین در مفاهیم احساسات و چگونگی برقرای ارتباط مؤثر با دیگران تاثیر گذار هستند.

 

مناسب ترین قیمت عمده اسباب بازی در پخش برادران

بالا