هپی پاپی توری تک تویز
هپی پاپی توری تک تویز
هپی پاپی توری تک تویز
هپی پاپی توری تک تویز
هپی پاپی توری تک تویز

هپی پاپی توری تک تویز
قیمت کارتنی ۵۵۱,۰۰۰ ریال
کمتر از کارتن ۵۷۷,۰۰۰ ریال
تعداد در یک کارتن ۱۶ عدد
ابعاد: ۲۹*۱۵*۱۷ سانتی متر
محدوده سنی: ۳ سال به بالا
چهار آموزش در یک اسباب بازی
بازى و یادگیرى شکل ها
بازى و آموزش رنگ ها
بازى و خواندن اعداد
ماشین بازى کودك اشکال رنگى را داخل سگ شادى انداخته ، بطور همزمان نام و رنگ این اشکال را مى آموزد و مهارت هاى فکرى و منطقى خود را پرورش مى دهد.
سطـح۱
سطح یک : نحوه انداختن اشکال به داخل سگ شادى را به کودك خود نشان داده و اورا ترغیب کنید تا عمل شمار را تکرار کند . در این سن کودك شما در پى کسب تایید از جانب شماست . بنابراین لازم است پس از هر فعالیت اورا تشویق کنید . سگ شادى داراى ۴ چرخ غلتان و بى خطر است و این امکان را به کودك مى دهد تا به راحتى آن را حرکت دهد .
سطـح۲
سطح دو : به کودك خود نشان دهید که اشکال و لبه حفره ها هم شکل هستند . سپس اورا تشویق کنید تا اشکال را درون حفره هاى مشابه بیاندازد . در این سن کودکان به هنگام ناپدید شدن اشیا هیجان زده مى شوند . بنابراین پس از اینکه تمام اشکال به داخل سگ شادى انداخته شد . به کودك خود کمک کنید تا درب کلبه راباز کند .هنگامى که کودك درب کلبه را باز کرده و اشکال را پیدا مى کند اورا تشویق نموده و شوق و اشتیاق خود را با تمام احساس نشان دهید . همچنین کودك شما در هنگام راه رفتن ، از کشیدن سگ شادى به دنبال خود لذت خواهد برد .
سطـح۳
سطح سه : در این سن کودك نام اشیا را مى آموزد. این بهترین زمان براى جلب کردن توجه او به شکل هندسى اشکال (مانند بیضى ، دایره،مثلث ، ذوزنقه، مربع ، ستاره ، فلش، ربع دایره ،گل و علامت بعلاوه) است . همچنین شما مى توانید شماره موجود بر روى اشکال را به کودك خود آموزش دهید . بهتر است در ابتدا اعداد ۱تا ۱۰ و پس از گذشت مدت زمانى با کنار هم گذاشتن اشکال، اعداد بالاتر مانند ۱۲،۱۱ و... را به او آموزش دهید . 

مناسب ترین قیمت عمده اسباب بازی در پخش برادران

بالا