ماسک عروسکی طلقی بسته 12عددی
ماسک عروسکی طلقی بسته 12عددی
ماسک عروسکی طلقی بسته 12عددی
ماسک عروسکی طلقی بسته 12عددی
ماسک عروسکی طلقی بسته 12عددی

ماسک عروسکی طلقی بسته ۱۲عددی
قیمت کارتنی ۱۳۷,۰۰۰ ریال
کمتر از کارتن ۱۴۳,۰۰۰ ریال
تعداد در یک کارتن ۱۵۰ عدد
میانگین ابعاد: ۱۹* ۱۷ سانتی متر
ماسک طلقی کودکان برای سنین ۳ تا ۱۴ ساله ها و مناسب بازی های هیجانی کودکان
مهارت هایی که کودک در بازی با اسباب بازی ماسک طلقی به دست می آورد:
تقویت هوش فضایی و تجسمی
تجسم خلاق را به کودک می‌آموزد
تقویت قوه خیال و داستان سازی
بهبود مهارت سناریو سازی
تقویت مهارت نقش بازی کردن و هنر پیشگی
بهبود هوش هیجانی و مهارت تعامل اجتماعی
یکی از هیجان‌انگیزترین بازیهای کودکان، بازی‌های تقلیدی و تخیلی است و ماسک‌ها برای این منظور بسیار مناسب هستند.همۀ کودکان، چه آنان که از نظر شخصیتی درون‌گرا هستند و چه برون‌گرا، از این بازی لذت می‌برند. کودکان ابتدا ماسکی را انتخاب و سپس نقش شخصیت آن ماسک را بازی می‌کنند. در ضمن استفاده از ماسک‌ها و انجام دادن بازیهای تخیلی، نیروی تخیل کودک تحریک و تقویت می‌شود.
در ماسک بازی با کودکان، باید مراحل رشد ئ سن کودکان را در نظر گرفت. مشاهده شده است که کودکان سه ، چهار ساله با دیدن ماسک‌های مخوف و ترسناک، حتی وقتی یکی از نزدیکانشان آنها را در حضور خودشان به‌چهرۀ خویش می‌گذارد، بی‌اندازه می‌ترسند.
چون کودکان،از نظر رشد ذهنی و روانی، به‌مرحله‌ای نرسیده‌اند که بتوانند مرزهای خیال و واقعیت را از یکدیگر باز شناسند، و از سویی، نیروی تخیل کودک در سه تا شش سالگی در اوج خودش است، خیالپردازی او در این دوره به‌حدی زیاد است که امکان دارد وی در بیداری نیز خواب ببیند و یا اینکه در شب‌ها دچار کابوس شود.
استفاده از ماسک برای کودکان شش سال به بالا توصیه می‌شود. البته، برای چنین کودکانی، نباید از ماسکهای ترسناک استفاده کرد.چنانچه به کودکان امکاناتی داده شود تا ماسک ها را خود تهیه کنند، از نظر تربیتی آثار بسیار مثبت و سازنده‌ای بر کودکان خواهد گذاشت و آنان افرادی فعال، خلاق، سازنده و مبتکر بار خواهند آمد و اسباب بازی برایشان ارزش بیشتری خواهد داشت.ماسک عروسکی طلقی در شکلهای :کیتی،باب اسفنجی،انگری برد،مردعنکبوتی،جری موشه،لاک پشت نینجا،بتمن و چند مدل شخصیت کارتونی دیگر میباشد.
شما میتوانید ماسک شخصیتی طلقی را از وب سایت پخش اسباب بازی برادران خریداری کنید.

 

مناسب ترین قیمت عمده اسباب بازی در پخش برادران

بالا