ست نینجا آتا
ست نینجا آتا
ست نینجا آتا

ست نینجا آتا
قیمت کارتنی ۴۷۷,۰۰۰ ریال
کمتر از کارتن ۵۰۰,۰۰۰ ریال
تعداد در یک کارتن ۱۸ عدد
ابعاد : ۵۴ * ۴۳ سانتی متر
محدوده سنی : ۳سال به بالا
مشخصات
جنس بدنه: پلاستیک
کیفیت: درجه یک
موزیکال: خیر
چراغ دار: خیر
لاک پشت های نینجا مبارزان قوی و پرقدرتی هستند که تحت تعلیم یک موش که استاد ورزش و هنرهای رزمی است آموزش های بسیار حرفه ای را پشت سر گذاشته اند و توانسته اند به قدرتمندترین قهرمانان شهر بدل شوند. این لاک پشت ها می توانند در برابر هر شروری که قصد آسیب رساندن به شهر و مردم شهر را داشته باشد، قد علم کنند و اوضاع را دوباره به حالت عادی برگردانند. در واقع می توان گفت که هیچ کس توان مقاومت در برابر لاک پشت های نینجا را ندارد و هر گاه که حتی پلیس شهر مستاصل می شود و توان مقاومت در برابر اشرار را نداشته باشد، این لاک پشت های نینجا هستند که می توانند به کمک مردم بیایند . ست نینجا می تواند پسر بچه های دوست داشتنی شما را نیز به لاک پشت های نینجا تبدیل کند و برای آن ها احساس قدرت و اعتماد به نفس را به همراه داشته باشد.
ست نینجا از جنس پلاستیک فشرده تهیه شده است و کاملا استاندارد و بهداشتی است و اوقات خوشی را برای کودکان شما فراهم می نماید.
برخی از مهم ترین ویژگی های ست نینجا :
به همراه اقلامی همچون، لاک لاک پشتی، شمشیر و چاقو، ماسک لاکپشت های نینجا، تیغه های پرتابی
برخوردار از بسته بندی مناسب
مناسب برای پسر بچه های بالای سه سال
ساخته شده از پلاستیک فشرده و سخت و با کیفیت
سبک و کم وزن
کاملا بی خطر
محتویات: ۱ عدد لاک پشتی ۲ عدد خنجر ۲ عدد دایره نینجا ۱ عدد ماسک نینجا
ست لاک پشت نینجا ست لاک پشت نینجا یک ست پسرانه زیبا برای کودکانی که علاقه مند به اسباب بازی ها و وسایل شخصیتی لاک پشت نینجا هستند. این ست دارای لاک پشتی و دو عدد خنجر و دو عدد دایره نینجا و ماسک شخصیت میباشد.

 

مناسب ترین قیمت عمده اسباب بازی در پخش برادران

بالا