آرپی جی (تیر پرتابی) کیفی
آرپی جی (تیر پرتابی) کیفی
آرپی جی (تیر پرتابی) کیفی
آرپی جی (تیر پرتابی) کیفی
آرپی جی (تیر پرتابی) کیفی

آرپی جی (تیر پرتابی) کیفی
قیمت کارتنی ۳۰۸,۰۰۰ ریال
کمتر از کارتن ۳۲۲,۰۰۰ ریال
تعداد در یک کارتن ۴۲ عدد
ابعاد: ۵۰*۲۲ سانتی متر
اسباب بازی ها گنجینه فرزندانتان هستند کودکان با بازی کردن با آنها زندگی را تجربه میکنند به همین دلیل است که باید در خرید یک اسباب بازی خوب دقت کافی را داشته باشید همچنین از مهمترین نیاز های کودکان در این سن به شمار می آیند تفنگ ها از جمله از لوازمی هستند که پسر بچه ها علاقه زیادی دارند.
معمولا پسر بچه ها عاشق بازی های هیجانی و سرگرمی های جدید هستند انواع تفنگ،ماشین و … لوازمی هستند که روز به روز انواع مختلفی از آن تولید می شود. تفنگ ها به دلیل اینکه کمتر در زندگی روزمره ما کاربرد دارند جذاب تر از بقیه وسایل هستند تفنگ هم مانند تمام لوازم دیگر نمونه و انواع مختلفی را دارندکه با توجه به رده سنی به بخش های مختلفی تقسیم میشوند.
تفنگ هایی که ساده هستند: این تفنگ ها بدون هیچ باتری و اینگونه از تفنگ ها ممکن است فقط صدا داشته باشند و یا مانند تفنگ های آبپاش جنبه تفریحی دارند.
تفنگ هایی که باتری خور هستند: این نمونه از تفنگ ها باتری استفاده می کنند.تفنگ هایی که نیاز به باتری دارند ممکن است یا فقط صدا داشته باشند یا شیء پرتاب کنند اینگونه از تفنگ ها برای کودکان زیر ۵ سال توصیه نمی شود .
تفنگ هایی که پرتاب گر هستند: این تفنگ ها انواع شیء هارا پرتاب می کنند.منظور از شیء مممکن است انواع ساچمه و . . . پرتاب کنند.
آرپی جی اسباب بازی نمونه ای از این دسته از آن تفنگ های پرتابی هستند. اما این آرپی جی پرتاب دور برد ندارد و در حالی که پلاستیکی هستند هیچ خطری ندارند. طول این آرپی جی ۵۰ و ارتفاع آن ۲۲ سانتی متر است می توان به راحتی آن را توسط بند متصل به آرپی جی از گردن آویز کرد این آرپی جی دارای دو عدد تیر می باشد که به همراه محصول است.

 

مناسب ترین قیمت عمده اسباب بازی در پخش برادران

بالا