سرویس گل خانم کوچک
سرویس گل خانم کوچک
سرویس گل خانم کوچک
سرویس گل خانم کوچک
سرویس گل خانم کوچک

سرویس گل خانم کوچک
قیمت کارتنی ۱۱۵,۰۰۰ ریال
کمتر از کارتن ۱۲۵,۰۰۰ ریال
تعداد در یک کارتن ۱۶ عدد
ابعاد : ۲۰ * ۲۰ سانتی متر
محدوده سنی: ۹-۳ سال
جنس: پلاستیک
وضیحات: ست آشپزی گل خانم کوچک
یک ست پر از وسایل آشپزی و گاز و ظروف
سرویس گل خانم کوچک اسباب بازی محبوب و مخصوص دختر خانم ها جهت خاله بازی
دارای جارو و خاک انداز اسباب بازی همچنین قابلمه و چنگال های آشپز خانه به همراه سبد و گاز پیک نیکی زیبا
مناسب برای خاله بازی کودکان
شبیه سازی آشپزی برای کودکان
دخترها با استفاده از این وسایل بدون خطر میتوانند یک روز خوب را برای خود به ارمغان بیاورند و آشپزی را با دوستان خود بازی کنند
توضیحات بیشتر:
بازی کردن و استفاده از وسایل واقعی برای کودکان بسیار لذت بخش است. انجام این بازی های تقلیدی و نمایشی برای کودکان این فواید را دارد:
– کودک آرزوهایی که در نقش های بزرگسالان دارد را بازی می کند و احساس آسودگی خیال و لذت می کند. مثلا کودک آرزو دارد بهترین غذای دنیا را بپزد، و این آرزو را در این بازی ها برآورده می کند.
– انجام دادن بازی های تقلیدی و نمایشی به کودکان در بهبود مهارت های اجتماعی و بین فردی شان کمک می کند. کودک ارتباط برقرار کردن با دیگران را در این بازی ها تمرین می کند.
– بازی با استفاده از وسایل واقعی زندگی روزمره به کودک کمک می کند تا تنش ها و اضطراب های خود را حل کرده و با آنها به شیوه ای منطقی مقابله کند.
دیگر فواید بازی با لوازم و وسایل خانه:
تقویت مهارت های اجتماعی کودک
تقویت هوش کلامی کودک به دلیل آموزش کلمات و کاربرد آنها در مورد وسایل(برای کودکانی که دیر زبان باز می کنند بازی با این گونه وسایل توصیه می شود)
غنی تر شدن محیط بازی کودک
تقویت خلاقیت و تخیل کودک
کاهش اضطراب و افزایش احساس توانایی و عزت نفس کودکارتباط با کودک:
– به کودک اجازه بدهید در خلوت خودش با این وسایل بازی کند. زیرا کودک در زمان بازی های تقلیدی با خود صحبت می کند و ممکن است در حضور شما بازی اش را کامل انجام ندهد.
– از کودکتان بپرسید که آیا می توانید وارد بازی او شوید! اگر به شما اجازه داد با او بازی کنید. مهمان خانه ی اسباب بازی هایش شوید و با او صحبت کنید. سعی کنید بازی های او را متنوع تر و پربار تر کنید.
– اگر کودک در حضور شما بازی می کند به او و بازی اش توجه مثبت نشان بدهید.
سرویس گل خانم کوچک اسباب بازی محبوب و مخصوص دختر خانم ها جهت خاله بازی دارای جارو و خاک انداز اسباب بازی همچنین قابلمه و چنگال های آشپز خانه به همراه سبد و گاز پیک نیکی زیبا میباشد.

 

مناسب ترین قیمت عمده اسباب بازی در پخش برادران

بالا