بیل مکانیکی هیوندا وکیومی درج
بیل مکانیکی هیوندا وکیومی درج
بیل مکانیکی هیوندا وکیومی درج
بیل مکانیکی هیوندا وکیومی درج
بیل مکانیکی هیوندا وکیومی درج

بیل مکانیکی هیوندا وکیومی درج
قیمت کارتنی ۳۰۷,۳۰۰ ریال
کمتر از کارتن ۳۳۰,۰۰۰ ریال
تعداد در یک کارتن ۱۸ عدد
ابعاد : ۲۴ * ۱۳ * ۹ سانتی متر
محدوده سنی:۳سال به بالا
اسباب بازی بیل مکانیکی دُرج شامل چرخ های قدرتی با قابلیت حرکت دسته می باشد. این ماشین اسباب بازی مشابه نمونه واقعی طراحی شده و برای کودکان بالای ۳ سال مناسب استفاده می باشد. این مجصول، از چرخ های قدرتی برخوردار است که با کشیدن به سمت عقب و هل دادن به سمت جلو به صورتی قدرتی مسیر طولانی تری را طی می کند. در نتیجه دیرتر خراب می شوند و نیازبه باتری و شارژ ندارند و کودک میتوان به راحتی با آن بازی کند.
اسباب بازی ها معمولا از آن دسته از لوازمی هستند که دنیای کودکان را شکل می دهند و رویاهایی که دارند را به واقعیت تبدیل میکنند. ماشین یکی از آن دسته لوازمی است که تمام کودکان علاقه زیادی به آن دارند و هرچه ابعاد و اندازه آن بزرگتر باشد جذابیت بیشتری برای کودک دارد.
بچه‌ ها با تکمیل کلکسیونشان با ماشین کار اطلاعات زیادی درباره وقایع دنیای واقعی کسب می کنند و با فعالیت ها و مشاغل زیادی آشنا می گردند. این ماشین می‌ تواند گزینه‌ ای مناسب باشد تا به کمک آن کودک و نوجوان دلبندتان را هیجان‌ زده کنید. کودک می تواند ساعت ها با آن سرگرم شده و حتی اسباب بازی هایش را با استفاده از آن جابجا کند. ماشین بازی به تقویت هماهنگی میان چشم و دست و همچنین تقویت نیمکره راست مغز کمک موثر می کند. به دلیل وجود قطعات کوچک در این بسته توصیه می شود در اختیار کودکان زیر ۳ سال قرار نگیرد.

 

مناسب ترین قیمت عمده اسباب بازی در پخش برادران

بالا