سبد خرید
کامیون حمل موتور بزرگ درج
کامیون حمل موتور بزرگ درج
کامیون حمل موتور بزرگ درج
کامیون حمل موتور بزرگ درج
کامیون حمل موتور بزرگ درج

کامیون حمل موتور بزرگ درج

قیمت کارتنی ۸۰۹,۰۰۰ ریال
کمتر از کارتن ۸۵۰,۰۰۰ ریال
تعداد در یک کارتن ۸ عدد
ابعاد : ۳۹ * ۱۱ * ۱۵ سانتی متر
محدوده سنی:۳سال به بالا
کامیون حمل موتور از چرخ های قدرتی برخوردار است که با کشیدن به سمت عقب و هل دادن به سمت جلو به صورتی قدرتی مسیر طولانی تری را طی می کند. در نتیجه دیرتر خراب میشوند و نیازبه باتری و شارژ ندارند و کودک میتواند به راحتی با آن بازی کند.
این ماشین اسباب بازی مشابه نمونه واقعی کامیون و برای کودکان بالای ۳ سال طراحی شده که از جنس پلاستیک مرغوبی برخوردار می باشد.
اسباب بازی ها معمولا از آن دسته از لوازمی هستند که دنیای کودکان را شکل می دهند و رویاهایی که دارند را به واقعیت تبدیل میکنند. ماشین یکی از آن دسته لوازمی است که تمام کودکان علاقه زیادی به آن دارند و هرچه ابعاد و اندازه آن بزرگتر باشد جذابیت بیشتری برای کودک دارد.
بچه‌ ها با تکمیل کلکسیونشان با ماشین کار اطلاعات زیادی درباره وقایع دنیای واقعی کسب می کنند و با فعالیت ها و مشاغل زیادی آشنا می گردند. این ماشین می‌ تواند گزینه‌ ای مناسب باشد تا به کمک آن کودک و نوجوان دلبندتان را هیجان‌ زده کنید. کودک می تواند ساعت ها با آن سرگرم شده و حتی اسباب بازی هایش را با استفاده از آن جابجا کند. ماشین بازی به تقویت هماهنگی میان چشم و دست و همچنین تقویت نیمکره راست مغز کمک موثر می کند.
همراه با این کامیون یک موتور بسیار زیبا با بدنه پلاستیک مرغوب نیز قرار دارد.
مهارت هایی که کودک با کامیون حمل موتور دُرج به دست می آورد:
تقویت قوه تخیل و خیالپردازی کودک
کمک به درک کودک از مسائل اجتماعی و تقویت حس مسئولیت پذیری
تقویت مهارت های حل مساله و آشنایی با برخی مشاغل بهبود مهارت تشخیص بافت و جنس اشیاء با حس لامسه (لمس بافت های گوناگون، گرفتن اشیا و نگه داشتن آن ها)
تقویت هماهنگی بین چشم و دست کودک از طریق گرفتن و حرکت دادن این اسباب بازی
تقویت هوش منطقی و استدلالی

مناسب ترین قیمت عمده اسباب بازی در پخش برادران

بالا