دارت مغناطیسی دانیال
دارت مغناطیسی دانیال
دارت مغناطیسی دانیال
دارت مغناطیسی دانیال

قیمت خرید عمده دارت مغناطیسی دانیال
قیمت کارتنی ۴۰۶,۰۰۰ ریال
کمتر از کارتن ۴۲۴,۰۰۰ ریال
تعداد در یک کارتن ۵۰ عدد
فروشنده : پخش برادران
مبداء ارسال : مشهد
پخش بازی فکری برادران
ابعاد : ۳۴ * ۳۳ سانتی متر
محدوده سنی : ۵ سال به بالا
نوع بسته بندی : سلفونی
کشور سازنده : ایران
تعداد در کارتن (در حال حاضر) : ۳۰ عدد

پخش عمده اسباب بازی در تهران، مشهد، تبریز، اصفهان ، شیراز ، بانه، کیش و سایر شهرهای ایران

مشاهده توضیحات کامل دارت مغناطیسی دانیال

این فعالیت جدا از داشتن جنبه سرگرمی و بازی، جایگاه مخصوص به خود را در میان رشته...این فعالیت جدا از داشتن جنبه سرگرمی و بازی، جایگاه مخصوص به خود را در میان رشته های ورزشی حتی رشته های المپیکی دارد.
جالب است بدانید که این ورزش در آمریکا مثل تمام ورزش‌های دیگر تاریخچه خاص خود را دارد و مردمان این سرزمین شیوه مخصوص خود را برای انجام هر ورزشی دارند.
پرتاب دارت هم مثل سایر رشته‌های ورزشی توسط مهاجرینی که به این قاره نقل مکان کرده بودند راه یافت. دارت در آمریکا و در میان مردمان انگلوساکسون تا زمان ملکه ویکتوریا به شیوه‌ای بسیار تفننی انجام می‌شد.
اما امروزه دارت از یک بازی تفننی پا را فراتر گذاشته و به رقابت های مهم ورزشی در جهان تبدیل شده و هم ‌اینک چیزی حدود ۱۹۰۰ قانون در خصوص این ورزش تبعین شده‌ است.
برای انجام بازی دارت شما نیاز به یک صفحه پرتاب دارت و همچنین چند عدد دارت برای پرتاب کردن به سمت صفحه برای کسب امتیاز می باشید.
اما دارت هایی که بزرگسالان برای مسابقات و رقابت ها استفاده می کنند، به دلیل داشتن نوک های فلزی و تیز دارت ها اصلا مناسب استفاده برای کودکان و نوجوانان نیستند.
به همین علت تولیدکنندگان برای کودکان و نوجوانان دارتی را طراحی کردند که برای استفاده کودکان و نوجوانان هیچ خطری که ندارد، بلکه کاملا مفید برای تمرکز حواس، افزایش اعتماد به نفس، افزایش قدرت محاسبه، پیشگیری از افسردگی، کسب آرامش و کمک به دوری از هیجانات کاذب، کنترل خشم و .. می شود.
این دارت اسباب بازی از جنس پلاستیکی فشرده و محکمی می باشد که در میان لایه های آن از مغناطیس برای جذب دارت ها به سمت خود استفاده شده است.
و همچنین دارای چند عدد دارت پلاستیکی که بر سر آن آهنربا تعبیه شده است که به هنگام پرتاب آن جذب صفحه دارت می شود.
از مزیت های این نوع از دارت داشتن دو طرف متفاوت از زمینه های امتیاز برای بازی می باشد.
شماره تلفن های پخش اسباب بازی برادران ۰۹۱۵۲۶۷۶۰۰۰ و ۰۵۱۳۳۶۷۶۰۰۰ بوده و برای خرید دارت مغناطیسی دانیال می توانید با این شماره ها تماس گرفته و یا به وب سایت پخش اسباب بازی برادران مراجعه کنید.
یکی از اصلی ترین مزایای بازی دارت این است که بر خلاف بسیاری از ورزش های گروهی، به فضای چندانی برای بازی احتیاج ندارد.

صادرات اسباب بازی به عراق، افغانستان، ترکمنستان، تاجیکستان، ارمنستان و گرجستان

پخش عمده اسباب بازی در تهران ، مشهد، اصفهان، شیراز، کرمان ، تبریز و سایر شهرهای ایران

بالا