کیسه بوکس بزرگ
کیسه بوکس بزرگ
کیسه بوکس بزرگ
کیسه بوکس بزرگ

قیمت خرید عمده کیسه بوکس بزرگ
قیمت کارتنی ۳۱۸,۰۰۰ ریال
کمتر از کارتن ۳۳۱,۰۰۰ ریال
تعداد در یک کارتن ۱۰ عدد
فروشنده : پخش برادران
مبداء ارسال : مشهد
پخش بازی فکری برادران
ابعاد کالا : ۶۹ * ۱۷.۵ سانتی متر
محدوده سنی : ۳ سال به بالا
نوع بسته بندی : توری
کشور سازنده : ایران
تعداد در کارتن (در حال حاضر) : ۱۰ عدد

پخش عمده اسباب بازی در تهران، مشهد، تبریز، اصفهان ، شیراز ، بانه، کیش و سایر شهرهای ایران

مشاهده توضیحات کامل کیسه بوکس بزرگ

بوکس، مشت‌زنی یا بوکسینگ (Boxing) یک ورزش رزمی است،؛ بوکس مبارزه ای است که در آن دو...بوکس، مشت‌زنی یا بوکسینگ (Boxing) یک ورزش رزمی است،؛ بوکس مبارزه ای است که در آن دو نفر با ضربات مشت در دو نوع آماتور و حرفه ای، با یکدیگر مبارزه می‌کنند.
بوکس تاریخچه‌ای طولانی در کشور یونان دارد، البته بوکس مدرن در واقع از کشور آمریکا سرچشمه می‌گیرد و یکی از قویترین و کارآمدترین رشته‌های ورزشی است.
یکی از پیشنهاد های متخصصان ورزش و تغذیه استفاده از ورزش بوکس به علت مزیت های فراوانی که دارد می باشد.
از این مزیت های این ورزش می توانیم به سلامت قلب، مفاصل و استخوان محکم، عضلات بزرگتر، تقویت پاها، کنترل وزن، تحمل استرس، افزایش استرس و ... اشاره کنیم.
کالا در حال حاضر هم یکی از اصلی ترین وسایل ورزش بوکس محسوب می شود که با تهیه آن می توانید کودکان و نوجوانان خود را تشویق به ورزش و تحرک کنید.
این کالا یک عدد کیسه بوکس است که مناسب و استاندارد ضربات پا و دست کودکان و نوجوانان می باشد.
جنس این کیسه بوکس از ابر فشرده و رویه این کالا از جنس پارچه ای محکم می باشد که مناسب برای برخورد ضربات متعدد از جانب پا و دست کودکان و نوجوانان می باشد.
همچنین این کیسه بوکس توسط سه عدد نگهدارنده پارچه ای است که به انتهای هر کدام گیره هایی دوخته شده که قابل اتصال به قلاب هایی می باشد که از قبل به سقف یا جای دیگری نصب شده باشند.
شماره تلفن های پخش اسباب بازی برادران ۰۹۱۵۲۶۷۶۰۰۰ و ۰۵۱۳۳۶۷۶۰۰۰ بوده و برای خرید کیسه بوکس بزرگ می توانید با این شماره ها تماس گرفته و یا به وب سایت پخش اسباب بازی برادران مراجعه کنید.
البته با تهیه این محصول، علاوه بر کیسه بوکس یک جفت دستکش مخصوص بوکس مناسب و استاندارد برای دستان کودک و نوجوان در نظر گرفته شده است تا دستان بچه ها به هنگام بازی و ورزش اذیت نشود و همچنین آسیبی نبیند.
با تهیه این کیسه بوکس برای کودکان و نوجوانان خود می توانید آن ها را تشویق به یادگیری ورزش های رزمی کنید؛ حتی با استفاده از این کیسه، کودکان و نوجوانان می توانند انرژی خود را به شیوه ای مثبت تخلیه کنند.صادرات اسباب بازی به عراق، افغانستان، ترکمنستان، تاجیکستان، ارمنستان و گرجستان

پخش عمده اسباب بازی در تهران ، مشهد، اصفهان، شیراز، کرمان ، تبریز و سایر شهرهای ایران

بالا