چتر زنانه دسته عصا
چتر زنانه دسته عصا
چتر زنانه دسته عصا
چتر زنانه دسته عصا

چتر زنانه دسته عصا
قیمت کارتنی ۵۱۷,۰۰۰ ریال
کمتر از کارتن ۵۴۱,۰۰۰ ریال
تعداد در یک کارتن ۶۰ عدد
ابعاد بسته بندی : ۸۲ * ۵.۵ سانتی متر
ابعاد کالا : ۸۲ * ۱۰۶ سانتی متر
رنگ بندی : صورتی (طرح ساده)، آبی (طرح برج ایفل)
نوع بسته بندی : سلفونی
کشور سازنده : ایران
تعداد در کارتن (در حال حاضر) : ۶۰ عدد

چتر یا (umbrella) وسیله ای برای جلوگیری از خیس شدن در برابر باران و محافظت شدن در برابر نور خورشید می باشد.
در مورد نام مخترع چتر نظرات کمی متفاوت می باشد اما بنا به قدیمی‌ترین اسناد در این باره می‌توان گفت که اولین چترهای بارانی که نام پارازول داشتند و کاربرد آن برای محافظت در برابر نور خورشید می بود توسط فردی به نام فروایتالیکو در رم اختراع شد.
اما باید بدانیم که استفاده از چتر در واقع به چهار هزار سال قبل برمی گردد، این مورد را می توان از آثار باستانی مصر ،چین، آشور و یونان پی برد.
دست نوشته هایی که از زمان‌های گذشته باقی مانده است نشان می دهد که چینی ها نخستین افرادی بودند که از چتر برای محافظت در مقابل باران استفاده می کردند
امروزه شاید کمتر کسی از چتر برای جلوگیری از تابش مستقیم آفتاب بر سر خود استفاده کند اما در قدیم افراد ثروتمند مصر برای محافظت خود از تابش مستقیم آفتاب از چتر استفاده می کردند.
اواخر دهه ۱۷۶۰ دو مرد انگلیسی به نام های جوناس هانوی و جان مک دونالد در هنگام باران از چتر استفاده کردند و این کار موجب شد تا همه ی افراد در هنگام بارش باران از چتر برای خیس نشدن استفاده کنند.
حال امروزه وسیله ای به نام چتر در دسترس همگان قرار گرفته است و ما می توانیم با استفاده از این کالا دیگر نگران خیس شدن خود و لباس هایمان زیر باران نباشیم.
محصول در حاضر هم یک عدد چتر بزرگ است که به خاطر رنگ و طرح آن، بیشتر برای خانوم ها مورد استفاده قرار می گیرد.
این چتر به خاطر ابعاد بزرگی که دارد کاملا استاندارد برای استفاده بزرگسالان است.
در هر کجای ایران که هستید می توانید برای خرید کلی و عمده چتر زنانه دسته عصا به سایت پخش برادران مراجعه کنید و یا با شماره ۰۹۱۵۲۶۷۶۰۰۰ تماس بگیرید.
از مزیت های مهم این محصول دسته عصایی بودن این چتر است که باعث سهولت در استفاده و همچنین زیباتر شدن شمایل این کالا می شود.
همچنین این چتر عصا ۸ فنر، دارای دو طرح مختلف نیز می باشد.
با تهیه و استفاده از چتر های بزرگ، دیگر نگران خیس شدن خود در هنگام بارش باران نشوید.

 

مناسب ترین قیمت عمده اسباب بازی در پخش برادران

بالا