هواپیمای سوپر آتا
هواپیمای سوپر آتا
هواپیمای سوپر آتا
هواپیمای سوپر آتا

هواپیمای سوپر آتا
قیمت کارتنی ۷۴۲,۰۰۰ ریال
کمتر از کارتن ۷۷۷,۰۰۰ ریال
تعداد در یک کارتن ۲۲ عدد
ابعاد کالا : ۲۱ * ۵۲ * ۵۰ سانتی متر
ابعاد جعبه : ۱۸ * ۸ * ۵۷ سانتی متر
محدوده سنی : ۳ سال به بالا
نوع بسته بندی : جعبه
کشور سازنده : ایران
تعداد در کارتن ( در حال حاضر) : ۲۲ عدد

اگر تا به حال سر صحبت را با کودکان باز کرده باشید، حتما راجع به شغل آنان در آینده پرسیده اید و خیلی از آن ها علاقه به پرواز کردن و خلبان شدن دارند.
دیدن هواپیما، هلی کوپتر و پهپاد همیشه علاوه بر یادآوری حس خوب پرواز، احساس آزادی و خیالپردازی را به همراه می آورد. داشتن انواع اسباب بازی های مختلف از مدل های گوناگون هلیکوپتر ، پهپاد و هواپیمای اسباب بازی مسلما چنین احساساتی را چند برابر خواهد کرد؛ برای همین است که کودکان به ویژه پسربچه ها ناخودآگاه تمایل زیادی به تصاحب اسباب بازی های پروازی نشان می دهند .
نوع این هواپیما مسافربری بوده که یک نوع از پر طرفدار ترین مدل هواپیما های اسباب بازی در بازار می باشد.
این روزها شرکت های اسباب بازی جدا از ساختن اسباب بازی ها تخیلی و فانتزی به تولید اسباب بازی هایی پرداخته اند که در واقعیت وجود دارند که با این کار کودکان را به شدت ترغیب به بازی می کنند.
برای خرید عمده هواپیما سوپر آتا به سایت پخش اسباب بازی برادران مراجعه بفرمایید.
جنس بدنه این هواپیمای مسافربری ساخته شده از پلاستیک با کیفیتی مناسب است.
نکته مهم در این کالا، متصل و منفصل شدن باله های جلو و عقب هواپیماست و همچنین لاستیک هایی که باعث می شوند هواپیما روی زمین حرکت کند و تعادل داشته باشد.
یکی از مزیت های این هواپیما ظاهر واقعی و نوع مسافربری بودن آن است که می تواند علاوه بر خاصیت اسباب بازی بودنش به عنوان دکور اطاق کودک و نوجوان نیز قرار بگیرد.

 

مناسب ترین قیمت عمده اسباب بازی در پخش برادران

بالا