یخچال ال جی بزرگ دورا
یخچال ال جی بزرگ دورا
یخچال ال جی بزرگ دورا
یخچال ال جی بزرگ دورا
یخچال ال جی بزرگ دورا

یخچال ال جی بزرگ دورا
قیمت کارتنی ۵۱۸,۰۰۰ ریال
کمتر از کارتن ۵۴۴,۰۰۰ ریال
تعداد در یک کارتن ۱۲ عدد
ابعاد کالا : ۲۲ * ۹ * ۳۲ سانتی متر
رنگ بندی : سفید
محدوده سنی : ۳ سال به بالا
نوع بسته بندی : کارتون
کشور سازنده : ایران
موجود در کارتون (در حال حاضر ) : ۱۲ عدد

یکی پرطرفدار ترین و پروپا قرص ترین بازی های دخترانه، خاله بازی و ایفای نقش مادر و خانه داری برای دختران است.
یکی از وسایل خانه داری و جذاب برای کودکان دختر، وسایل آشپزخانه و آشپزی است؛ در این مدل اسباب بازی که در حال حاضر می خواهیم به شما معرفی کنیم، یخچال تقریبا بزرگ و زیبای ال جی از شرکت سازنده دورا است که یکی از ملزوم ترین وسایل در بازی های کودکانه دخترانه است.
این یخچال زیبا دارای وسایل ریزی مثل ( میوه های رنگارنگ ریز و نوشابه های کوچک ) است که حس بازی را به بچه ها راحت تر منتقل می کند.
یکی از دیگر امکانات این یخچال، برچسب های مواد غذایی است که به دیواره قفسه های داخل یخچال چسبانده شده و جلوه بصری درون یخچال را برای بازی جذاب تر می کند.
این مدل از یخچال اسباب بازی، شبیه سازی شده از مدل اصلی یخچال های واقعی شرکت ال جی است، که با کمی دقت به ظاهر این کالا می توان دید که بر روی یکی از در های یخچال سیستم آب سرد کن و روی آن در دیگر سیستم جا نوشیدنی در شیشه ای؛ شبیه سازی شده است.
برای خرید این یخچال ال جی بزرگ دورا که دارای کیفیت مناسب است، می توانید به سایت پخش اسباب بازی برادران مراجعه بفرمایید.
درون یخچال که به سه طبقه تقسیم شده، در طبقه و ردیف پایینی یخچال دو عدد سبد برای جا دادن اسباب بازی های خیلی ریز مثل میوه های خود اسباب بازی وجود دارد، و همچنین داخل در های یخچال هم قفسه هایی طراحی شده، که ظاهر یخچال را به واقعیت نزدیک تر می کند.

 

مناسب ترین قیمت عمده اسباب بازی در پخش برادران

بالا