عروسک آیناز بزرگ
عروسک آیناز بزرگ
عروسک آیناز بزرگ
عروسک آیناز بزرگ

قیمت خرید عمده عروسک آیناز بزرگ
قیمت کارتنی ۵۰۵,۰۰۰ ریال
کمتر از کارتن ۵۲۴,۰۰۰ ریال
تعداد در یک کارتن ۳۰ عدد
فروشنده : پخش برادران
مبداء ارسال : مشهد
ابعاد کالا : ۵۹ * ۳۸ * ۱۳ سانتی متر
رنگ بندی : زرد، نارنجی، صورتی
محدوده سنی : ۳ سال به بالا
نوع بسته بندی : سلفونی
کشور سازنده : ایران
تعداد در کارتن (در حال حاضر) : ۳۰ عدد

پخش عمده اسباب بازی در تهران، مشهد، تبریز، اصفهان ، شیراز ، بانه، کیش و سایر شهرهای ایران

مشاهده توضیحات کامل عروسک آیناز بزرگ

یکی از عروسک هایی که همیشه مورد استقبال همه کودکان دختر قرار می گیرد و به نوعی همه...یکی از عروسک هایی که همیشه مورد استقبال همه کودکان دختر قرار می گیرد و به نوعی همه پسند است این نوع از عروسک های پولیشی و پارچه ای است.
اگر به خاطر داشته باشیم، این عروسک که ساخته شده از جنس پارچه ای است، از قدیم الایام تا به حال مورد توجه کودکان دختر بوده است.
این نوع از عروسک، از آن جایی هواخواهان زیادی دارد که به دلیل پارچه ای و نرم بودن و همچنین نداشتن وسیله تیز و خطرناک؛ قابل استفاده در هر سنی از کودک است.
عروسک بزرگ آیناز، از نوع عروسک های همه جایی است که به خاطر خاصیت ساخته شدن جنس این عروسک از پارچه، قابلیت انعطاف و جا گیری در همه جا و در همه مکان ها را دارد.
عروسک های پولیشی برگرفته و وابسته به صنایع نساجی می باشند که بیشتر با الیاف نرم نظیر کرک ها و پرزها گاهآ پنبه مصنوعی و حتی دانه های یونولیت و .. پر میشوند. الیافی که برای پر کردن عروسک استفاده می شوند از اهمیت بالایی در تعیین کیفیت این نوع از عروسک ها برخوردارند.
این عروسک بزرگ و زیبا را می توان از سایت پخش اسباب بازی برادران مشاهده کنید.
و دیگر نکته ای که وجود دارد این است که شاید کودکی که از این عروسک ها استفاده می کند، عادت به همه جا بردن عروسک خود داشته باشد و حتما والدین کودک نگران از کثیف شدن این عروسک و به دنبال آن خراب شدنش هستند.
اما یکی از مهم ترین ویژگی های عروسک بزرگ آیناز قابلیت شستو شوی آن است که به راحتی بعد از تمیز کردن این عروسک می توان بارها و بارها آن را استفاده کرد.

صادرات اسباب بازی به عراق، افغانستان، ترکمنستان، تاجیکستان، ارمنستان و گرجستان

پخش عمده اسباب بازی در تهران ، مشهد، اصفهان، شیراز، کرمان ، تبریز و سایر شهرهای ایران

بالا