ساک ورزشی
ساک ورزشی
ساک ورزشی
ساک ورزشی
ساک ورزشی

قیمت خرید عمده ساک ورزشی
قیمت کارتنی ۲۳۰,۰۰۰ ریال
کمتر از کارتن ۲۴۰,۰۰۰ ریال
تعداد در یک کارتن ۵۰ عدد
فروشنده : پخش برادران
مبداء ارسال : مشهد
پخش بازی فکری برادران
ابعاد : ۴۳ * ۲۵ * ۱۳ سانتی متر
رنگ بندی : مشکی قرمز ، مشکی آبی
محدوده سنی : بزرگسال
کشور سازنده : ایران
تعداد در کارتن ( در حال حاضر ) : ۵۰ عدد

پخش عمده اسباب بازی در تهران، مشهد، تبریز، اصفهان ، شیراز ، بانه، کیش و سایر شهرهای ایران

مشاهده توضیحات کامل ساک ورزشی

یکی از سرگرمی های جالب و مفید برای هرکسی به غیر بازی کردن میتوان به ورزش هم اشاره...یکی از سرگرمی های جالب و مفید برای هرکسی به غیر بازی کردن میتوان به ورزش هم اشاره کرد.
خوشبختانه با توجه به زیاد شدن بازی های فراوان سیستمی هنوز هم ورزش کردن جایگاه خاص خودش را دارد.
اما برای هر کاری چه بسا همین ورزش کردن، نیاز به وسایل خاصی هست که یکی از این وسایل اصلی مورد نیاز برای جمع کردن کالا های ورزشی ،ساک ورزشی است.
این کالا از آن جایی که مربوط به ورزش است و دارای ظاهری اسپرت می باشد، آقایان و بانوان به راحتی می توانند از آن استفاده کنند.
از نکات مثبت این کالا می توان به وزن سبک کیف و جا داری مناسب اشاره کرد.
یکی از نکات حائز اهمیت در این ساک، قابلیت ضد آب بودن پارچه این محصول است، که قابلیت استفاده در استخر و باشگاه ها و سالن های ورزشی را فراهم می کند.
دو عدد دسته مقاوم در کناره های این ساک قرار دارند که با چسب مقاوم به یکدیگر متصل می گردند که حمل آن را برای شما راحت می کند؛ همچنان بند دوشی جدا شونده ای هم در این ساک وجود دارد که با قفل به بدنه ساک متصل می گردد.
مناسب ترین قیمت عمده خرید این ساک ورزشی را می توانید در سایت پخش اسباب بازی برادران مشاهده کنید. از دیگر امکانات این ساک دو عدد جیب در کناره ها برای قرار دادن قمقمه و لوازم دیگر وجود دارد و همچنین در داخل ساک ورزشی نیز دو عدد جیب زیپ دار وجود دارد که نظم بیشتری به لوازم شما می دهد.
داخل ساک و جیب ها از آستر با کیفیتی استفاده شده و زیپ ها به شکلی روان برای باز و بسته شدن این کالا به کار رفته تا پیش از پیش کاربرد این ساک ورزشی را برای همگان آسان تر کند.

صادرات اسباب بازی به عراق، افغانستان، ترکمنستان، تاجیکستان، ارمنستان و گرجستان

پخش عمده اسباب بازی در تهران ، مشهد، اصفهان، شیراز، کرمان ، تبریز و سایر شهرهای ایران

بالا