سرویس اجاق گاز دورا
سرویس اجاق گاز دورا
سرویس اجاق گاز دورا
سرویس اجاق گاز دورا

سرویس اجاق گاز دورا
قیمت کارتنی ۵۰۸,۰۰۰ ریال
کمتر از کارتن ۵۳۴,۰۰۰ ریال
تعداد در یک کارتن ۱۲ عدد
ابعاد جعبه : ۳۸ * ۱۷* ۱۰
محدوده سنی : ۳سال به بالا
نوع بسته بندی : جعبه
کشور سازنده : ایران
تعداد در کارتن (در حال حاضر) : ۱۲عدد

مادران کدبانوی امروزی، همان کودکان دیروزی هستند که به هنگام بازی های خود نقش مادر خانواده را دست کم برای یکبار هم که شده بازی کردند.
یکی از مهم ترین ویژگی های بارز هر دختر بچه ای علاقه به ایفای نفش خانه داری و مادر بودن به تقلید از بزرگتر ها مخصوصا مادر خویش است.
اگر دقت کرده باشید مادر های خانه دار اکثر وقتشان را صرف در آشپزخانه برای پخت و پز غذا برای عزیزانشان می کنند؛ و خیلی وقت ها کودکان از آن ها می خواهند که وسیله آشپزخانه را به خودشان بدهند تا بازی کنند و از مادر ها تقلید کنند.
اما خیلی از وسیله های آشپزخانه تیز و خطرناک می باشد و واقعا مناسب بازی برای کودکان نمی باشند زیرا به آن ها صدمات جدی وارد میکنند.
اما شرکت تولید کننده دورا این مسئله را حل کرده و یکی از وسایل آشپزخانه ای را که خیلی در واقعیت از آن استفاده می شود و مورد علاقه و توجه کودکان قرار می گیرد را به شکل اسباب بازی برای کودکان شبیه سازی کرده است.
کالایی که در حال حاضر می خواهیم به شما معرفی کنیم، یک ست اجاق گاز همراه با قابلمه، ماهیتابه و کفگیر و ملاقه خیلی ریز و ظریف است و همچنین دارای یک کابینت با دو در در پایین این اجاق گاز و یک عدد فر دو طبقه و باز هم یک عدد کشو در پایین اجاق گاز طراحی شده که زیبایی این مجموعه را دو چندان می کند.
همچنین برچسب هایی بر روی قسمت های مختلفی روی این ست چسبانده شده که جلوه این اجاق گاز را برای کودک جذاب تر و واقعی تر می کند.

 

مناسب ترین قیمت عمده اسباب بازی در پخش برادران

بالا