بلوکه 110 قطعه ماسو
بلوکه 110 قطعه ماسو
بلوکه 110 قطعه ماسو
بلوکه 110 قطعه ماسو

بلوکه ۱۱۰ قطعه ماسو
قیمت کارتنی ۵۶۵,۰۰۰ ریال
کمتر از کارتن ۵۸۹,۰۰۰ ریال
تعداد در یک کارتن ۱۲ عدد
ابعاد : ۳۶ * ۳۱ * ۸ سانتی متر
محدوده سنی : ۳ سال به بالا
نوع بسته بندی : جعبه ای
کشور سازنده : ایران
تعداد در کارتن ( در حال حاضر ) : ۱۲ عدد

بازی های جور کردنی همیشه موردعلاقه کودکان بوده است.
بازی، خلاقیت، سرگرمی، جورکردنی برای ساخت وسایل دلخواه کودک ...
در دنیای امروزه اسباب بازی های ماشینی و دیجیتالی جایگزین خیلی از اسباب بازی های فکری و عملی که در قدیم وجود داشت شده است؛ شاید در این قضیه والدین نیز بی تقصیر نباشند.
زیرا به خاطر مشغله هایی که دارند فقط می خواهند سر کودکان را یک جوری گرم کنند، اما این بازی ها در کنار جذابیت و به روز بودن در دنیای مدرنیته، ذهن کودکان را تنبل و بدنشان را ضعیف می کنند.
اما والدین با کمی وقت گذاشتن و تامل کردن در اینکه چه اسباب بازی مناسب کودکان آن هاست می توانند روند بازی های مدرن و بی تحرک را عوض کنند.
برای مثال نمونه کالایی که امروز قصد معرفی آن را به شما داریم محصولی است همانند لگو که سر هم کردنی و جور کردنی است اما با این تفاوت که لگو دارای قطعات ریز و سفتی است بهم متصل می شوند؛ اما این کالا یک نوع بلوکه حساب می شود که دارای قطعات تقریبا بزرگی است که به شکل مربع و مثلث بهم متصل می شوند.
در این بلوکه علاوه بر قطعات مثلثی و مربعی، یکسری قطعات وجود دارد که دارای پنجره و در است، که به هنگام سرهم کردن این قطعات آن را شبیه به خانه می کند.
شماره تلفن های پخش اسباب بازی برادران ۰۹۱۵۲۶۷۶۰۰۰ و ۰۵۱۳۳۶۷۶۰۰۰ بوده و برای خرید بلوکه ۱۱۰ قطعه ماسو می توانید با این شماره ها تماس گرفته و یا به وب سایت پخش اسباب بازی برادران مراجعه کنید.
همچنین علاوه بر قطعات بلوکه ، قطعاتی همانند درخت، نرده، پنجره و... وجود دارد تا بازی را برای کودکان جذاب تر کند.
همان طور که اشاره کردیم این کالای ۱۱۰ قطعه بلوکه ای از جنس پلاستیک با کیفیت مناسب و رنگ های متنوع دارد که ذهن کودکان را برای خلاقیت بیشتر به کار می اندازد.

 

مناسب ترین قیمت عمده اسباب بازی در پخش برادران

بالا