ماشین لندکروز
ماشین لندکروز
ماشین لندکروز
ماشین لندکروز
ماشین لندکروز

ماشین لندکروز
قیمت کارتنی ۲۷۶,۰۰۰ ریال
کمتر از کارتن ۲۸۸,۰۰۰ ریال
تعداد در یک کارتن ۱۵ عدد
ابعاد کالا : ۳۷ * ۱۶ * ۱۵ سانتی متر
رنگ بندی : سفید، مشکی ، قهوه ای، قرمز
طرح بندی : اسپرت ، پلیسی
محدوده سنی : ۳ سال به بالا
کشور سازنده : ایران
تعداد در کارتن ( در حال حاضر) : ۱۵ عدد

همانطور که می دانیم یکی از بازی های مورد علاقه کودکان پسر ها ماشین بازی است.
اما بی شک نوع ماشین در مدل بازی کودکان متفاوت است؛ اگر طرح ماشین های اسباب بازی نو و مدرن باشد، علاقه کودکان را به بازی افزایش می دهد.
این اسباب بازی یک ماشین طراحی شده از برند تویوتا لندکروز مدل آفروید است.
در واقعیت این ماشین شاسی بلند، لاکچری و پر طرفدار بوده و مدل آفروید آن برای طبیعت گردی و سطح های غیر شهری ساخته شده است.
بنابراین این نوع ماشین می تواند مدل اسباب بازی خوبی برای کودکان باشد زیرا آنان هم علاقه به بازی با ماشین های خاص و متفاوت دارند.
جنس ساخته شده این ماشین از پلاستیک است.
تولید کننده این ماشین سعی خود را برای طراحی چند جزئیات در این اسباب بازی کرده است مثل چراغ ها، قسمت جلو بندی، قسمت پشتی ماشین و آرم تویوتا و باربند که در بالای سقف این ماشین طراحی شده است.
در هر کجای ایران که هستید می توانید برای خرید کلی (عمده) این ماشین لندکروز به وب سایت پخش برادران مراجعه کنید و یا با شماره ۰۹۱۵۲۶۷۶۰۰۰ تماس بگیرید.
اما نکته حائز اهمیت این محصول این است که به غیر مدل ساده آفروید، مدل پلیسی این تویوتا هم وجود دارد که کودکان را علاقه مند تر به بازی با این ماشین ها می کند.
در مدل پلیسی این ماشین، دو عدد چراغ ال ای دی پلیسی بالای سقف و همچنین برچسب دو عدد آدمک مامور مخفی روی شیشه جلو ماشین طراحی شده است.

 

مناسب ترین قیمت عمده اسباب بازی در پخش برادران

بالا