سرسره 3 پله سورنا کارتنی
سرسره 3 پله سورنا کارتنی
سرسره 3 پله سورنا کارتنی
سرسره 3 پله سورنا کارتنی
سرسره 3 پله سورنا کارتنی

قیمت خرید عمده سرسره ۳ پله سورنا کارتنی
قیمت کارتنی ۳,۵۵۰,۰۰۰ ریال
کمتر از کارتن ۳,۶۷۴,۰۰۰ ریال
تعداد در یک کارتن ۱۰ عدد
پخش بازی فکری برادران
ابعاد کالا : ۱۵۵ * ۳۵ * ۸۸ سانتی متر
رنگ بندی : قرمز، آبی، صورتی
محدوده سنی : ۲ تا ۱۰ سال
نوع بسته بندی: کارتن
کشور سازنده : ایران
تعداد در کارتن (در حال حاضر) : ۱۰ عدد

پخش عمده اسباب بازی در تهران، مشهد، تبریز، اصفهان ، شیراز ، بانه، کیش و سایر شهرهای ایران

مشاهده توضیحات کامل سرسره ۳ پله سورنا کارتنی

همه ما به این واقف هستیم که اسباب بازی سرسره از جمله سرگرمی هایی است که همه کودکان...همه ما به این واقف هستیم که اسباب بازی سرسره از جمله سرگرمی هایی است که همه کودکان عاشق آن هستند.
سرسره ها یکی از قدیمی ترین وسیله های بازی در پارک ها هستند که مدل های مختلف و کوتاه و بلندی دارند و پای ثابت بازی های کودکان دختر و پسر در پارک ها هستند.
اما خیلی از وقت ها والدین به دلیل مشغله کاری و نداشتن وقت و حوصله نمی توانند کودکان را به پارک ببرند و ساعت های متوالی بخاطر آن ها در پارک بنشینند.
حال اگر این مکان را ندارید که کودک خود را به پارک ببرید یا ساعت زیادی را برای بازی کودک خود در پارک سپری کنید، با تهیه‌‌ی مدل‌‌های کوچک‌‌تر آن، می‌‌توانید امکان بازی کردن با سرسره کودک را برای فرزندتان فراهم کنید.
تولید کننده محصولی که در حال حاضر قصد معرفی آن را به شما داریم سرسره ای را طراحی کرده که کاملا مناسب استفاده در منزل و اطاق کودک می باشد.
استفاده از سرسره برای کودکان علاوه بر جنبه بازی و سرگرمی به تقویت عضلات پاها و حفظ تعادل در هنگام بالا رفتن از پله ها کمک می کند.
جنس ساخته شده این سرسره سه پله از پلاستیکی محکم و مقاوم و امن است که در هنگام استفاده از آن هیچ خطری کودک را تهدیدی نمی کند و در هنگام تماس پوست کودک با سرسره حساسیتی ایجاد نمی شود.
وزن این سرسره خیلی بالا نیست که این مهم امکان جابه جایی کالا را فراهم می کند.
پله های این سرسره به گونه ای محکم ساخته شده که پای کودک را هنگام استفاده از آن اذیت نمی کند و پای کودک بر روی آن سر نمی خورد، همچنین دسته هایی در کنار پله ها برای گرفتن دست کودک از آن طراحی شده که امنیت سرسره را دو چندان می کند.
از نکته های دیگر این کالا قسمت و لبه پایینی سرسره و پله ها می باشد که کاملا به زمین فیکس می شود و همین باعث تکان نخوردن سرسره در هنگام استفاده می شود.
در هر کجای ایران که هستید می توانید برای خرید کلی (عمده) سرسره ۳ پله سورنا کارتنی به وب سایت پخش برادران مراجعه کنید و یا با شماره ۰۹۱۵۲۶۷۶۰۰۰ تماس بگیرید.
نکته مهم و حائز اهمیت دیگر این کالا سبد توری بسکتبال است که به سرسره متصل شده، این سبد توری می تواند باعث و بانی یک بازی بسکتبال جذاب برای کودکان نیز باشد.
رنگ های زیبا و برچسب هایی که بر روی این سرسره چسبانده شده می تواند کودکان را پیش از پیش مجذوب این کالا کند.
سرسره ۳ پله سورنا را می توانید در گوشه ای از منزل یا اطاق کودکتان و یا در حیاطتان بگذراید و از بازی کودکانتان لذت ببرید.
به اشتراک بگذارید !

صادرات اسباب بازی به عراق، افغانستان، ترکمنستان، تاجیکستان، ارمنستان و گرجستان

 

مناسب ترین قیمت عمده اسباب بازی در پخش برادران

پخش عمده اسباب بازی در تهران ، مشهد، اصفهان، شیراز، کرمان ، تبریز و سایر شهرهای ایران

بالا