روبیک حرفه ای
روبیک حرفه ای
روبیک حرفه ای
روبیک حرفه ای

روبیک حرفه ای
قیمت کارتنی ۱۵۰,۰۰۰ ریال
کمتر از کارتن ۱۵۷,۵۰۰ ریال
تعداد در یک کارتن ۷۲ عدد
ابعاد جعبه : ۱۸.۵ * ۱۲ * ۶.۵ سانتی متر
ابعاد کالا : ۶ * ۶ * ۶ سانتی متر
محدوده سنی : ۳ سال به بالا
نوع بسته بندی : جعبه
کشور سازنده : چین

اگر شما از جمله والدینی هستید که وسایل بازی مورد استفاده کودکانتان برای شما مهم است و همواره به دنبال وسایل بازی مفید و آموزشی برای عزیزان خود در هر رده سنی هستید، بهتر است واژه ی والدین هوشیار را برای شما عزیزان انتخاب کنیم.
بازی ها و وسایل بازی از جمله مواردی هستند که تأثیر بسزایی در رشد ذهنی،استعداد و افزایش خلاقیت در کودکان دارند و والدینی که اهمیت بیشتری در انتخاب وسیله بازی برای عزیزانشان می دهند با فرزندانی فعال و موفق در آینده روبه رو خواهند شد، زیرا انسان های موفق همواره کودکی مفیدی را پشت سر گذاشته اند.
متاسفانه بازی و سرگرمی هایی که امروزه در بازار اسباب بازی وجود دارند، از بازی های فکری و بدنی به بازی های رایانه ای بی تحرک تبدیل شده که جز آثار مخرب چیز دیگری برای کودک ندارد.
اما خوشبختانه هنوز هم می توان اسباب بازی هایی پیدا کرد که حسابی می تواند فکر کودک و نوجوان را به کار گیرد.
برای خرید عمده روبیک حرفه ای به وب سایت پخش اسباب بازی برادران مراجعه بفرمایید.
مکعب روبیک جزو یکی از بازی های فکری مهیج برای کودکان و همچنین بزرگسالان می باشد، این بازی فکری باعث سرگرم کردن عزیزانتان به همراه تقویت ذهنیت آن ها خواهد شد.
مکعب روبیک یکی از پرفروش ترین اسباب بازی های فکری در دنیا به حساب می آید.
رنگ های موجود در هر دانه از مکعب متفاوت است که از شش رنگ تشکیل شده و هدف اصلی انجام بازی آن است که تمام رنگ‌های آن در وجه خود و به صورت درست در کنار هم قرار می دهد.
از مکعب روبیک به عنوان مکعب جادویی نیز نام می برند، که مانند یک پازل سه بعدی روبه روی شما قرار می گیرد و باعث رشد ذهنی افزایش خلاقیت و استعداد شما خواهد شد.
با حل کردن مکعب و تمرکز بر روی چیدمان صحیح رنگ ها در کنار یکدیگر، از افسردگی که در میانسالی گریبان گیر افراد زیادی در جوامع امروزی است، پیشگیری می کند.

 

مناسب ترین قیمت عمده اسباب بازی در پخش برادران

بالا