روبیک cube-581
روبیک cube-581
روبیک cube-581
روبیک cube-581

روبیک cube-۵۸۱
قیمت کارتنی ۱۲۰,۰۰۰ ریال
کمتر از کارتن ۱۲۶,۰۰۰ ریال
تعداد در یک کارتن ۱۴۴ عدد
ابعاد بسته : ۱۷.۵ * ۱۱ * ۶ سانتی متر
ابعاد کالا : ۵.۵ * ۵.۵ * ۵.۵ سانتی متر
محدوده سنی : ۳ سال به بالا
نوع بسته بندی : جعبه
کشور سازنده : چین
تعداد در کارتن (در حال حاضر) : ۶ عدد

اگر شما و فرزندانتان در کنار بازی و سرگرمی هایی که انجام می دهید علاقه به ورزش های ذهنی و تفکری دارید، مکعب روبیک یکی از بهترین انتخاب هاست.
مکعب روبیک از جمله بازی ها و وسایل سرگرمی هستند که تأثیر بسزایی در رشد ذهنی، استعداد و افزایش خلاقیت در کودکان دارند و والدینی که اهمیت بیشتری در انتخاب وسیله بازی برای عزیزانشان می دهند با فرزندانی فعال و موفق در آینده روبه رو خواهند شد، زیرا انسان های موفق همواره کودکی مفیدی را پشت سر گذاشته اند.
متاسفانه بازی و سرگرمی هایی که امروزه در بازار اسباب بازی وجود دارند، از بازی های فکری و بدنی به بازی های رایانه ای بی تحرک تبدیل شده که جز آثار مخرب چیز دیگری برای کودک ندارد.
اما خوشبختانه هنوز هم می توان اسباب بازی هایی پیدا کرد که حسابی می تواند فکر کودک و نوجوان را به کار گیرد.
برای خرید عمده روبیک cube-۵۸۱ به وب سایت پخش اسباب بازی برادران مراجعه بفرمایید.
خیلی از اوقات این مکعب رنگی ممکن است برای خیلی ها حوصله سر بر و کسل کننده باشد، شاید دلیل اصلی این امر بلد نبود قواعد و قوانین این بازی است.
اما زمانی که ترفند ها و قوانین این بازی را آموختید، عاشق این بازی فکری جذاب می شوید.
مکعب روبیک cube-۵۸۱ یکی از پرفروش ترین اسباب بازی های فکری در دنیا به حساب می آید.
رنگ های موجود در هر دانه از مکعب متفاوت است که از شش رنگ تشکیل شده و هدف اصلی انجام بازی آن است که تمام رنگ‌های آن در وجه خود و به صورت درست در کنار هم قرار می دهد.
از مکعب روبیک به عنوان مکعب جادویی نیز نام می برند، که مانند یک پازل سه بعدی روبه روی شما قرار می گیرد و باعث رشد ذهنی افزایش خلاقیت و استعداد شما خواهد شد.
با حل کردن مکعب و تمرکز بر روی چیدمان صحیح رنگ ها در کنار یکدیگر، می توانید از بیماری های زیادی همچون افسردگی، آلزایمر، درگیری های فکری و وسواسی و... جلوگیری کرد.

 

مناسب ترین قیمت عمده اسباب بازی در پخش برادران

بالا