روبیک خارجی
روبیک خارجی

روبیک خارجی
قیمت کارتنی ۱۳۰,۰۰۰ ریال
کمتر از کارتن ۱۵۰,۰۰۰ ریال
تعداد در یک کارتن ۲۸۸ عدد
ابعاد جعبه : ۱۸ * ۱۲ * ۶ سانتی متر
ابعاد روبیک : ۵.۵ * ۵.۵ * ۵.۵ سانتی متر
محدوده سنی : ۶ سال به بالا
نوع بسته بندی :جعبه
کشور سازنده : چین
تعداد در کارتن (در حال حاضر) : ۲۸۸ عدد

اگر شما هم در میان خریدی که در ماه یا سال انجام می دهید، یک مبلغی را برای هوش و ورزش ذهن خود کنار می گذارید، شما را می توان یک انسان متمدن در حال پیشرفت نامید.
و اگر شما جزو والدینی هستید که اهمیت زیادی در انتخاب وسیله بازی برای عزیزانشان می دهند حتما با فرزندانی فعال و موفق در آینده روبه رو خواهید شد، زیرا انسان های موفق همواره کودکی مفیدی را پشت سر گذاشته اند.
مکعب جادویی یا همان روبیک، یکی از بازی ها و وسایل سرگرم کننده ای است که تأثیر بسزایی در رشد ذهنی، استعداد و افزایش خلاقیت در کودکان و بزرگسالان دارد.
برای خرید عمده روبیک حرفه ای به وب سایت پخش اسباب بازی برادران مراجعه بفرمایید.
مکعب روبیک جزو یکی از بازی های فکری مهیج برای کودکان و همچنین بزرگسالان می باشد، این بازی فکری باعث سرگرم کردن عزیزانتان به همراه تقویت ذهنی آن ها خواهد شد.
مکعب روبیک یکی از پرفروش ترین اسباب بازی های فکری در کل دنیا محسوب می شود.
این مکعب که از شش رنگ متفاوت تشکیل شده و هدف اصلی انجام بازی، آن است که تمام رنگ‌ها در وجه خود و به صورت درست در کنار هم قرار گیرند.
از مکعب روبیک به عنوان مکعب جادویی نیز نام می برند، که مانند یک پازل سه بعدی روبه روی شما قرار گرفته و باعث رشد ذهنی، افزایش خلاقیت و استعداد شما خواهد شد.
با حل کردن مکعب و تمرکز بر روی چیدمان صحیح رنگ ها در کنار یکدیگر، از افسردگی که در میانسالی گریبان گیر افراد زیادی در جوامع امروزی است، پیشگیری کنید.

 

مناسب ترین قیمت عمده اسباب بازی در پخش برادران

بالا