ظرف غذا تاشو دوطبقه
ظرف غذا تاشو دوطبقه
ظرف غذا تاشو دوطبقه
ظرف غذا تاشو دوطبقه

قیمت خرید عمده ظرف غذا تاشو دوطبقه
قیمت کارتنی ۱۷۵,۰۰۰ ریال
کمتر از کارتن ۱۸۲,۰۰۰ ریال
تعداد در یک کارتن ۳۶ عدد
فروشنده : پخش برادران
مبداء ارسال : مشهد
ابعاد : ۱۳ * ۱۳ * ۸ سانتی متر
رنگ بندی : صورتی، آبی، سفید
محدوده سنی : کودک و بزرگسال
نوع بسته بندی : سلفونی
کشور سازنده : ایران
تعداد در کارتن (در حال حاضر) : ۳۶ عدد

پخش عمده اسباب بازی در تهران، مشهد، تبریز، اصفهان ، شیراز ، بانه، کیش و سایر شهرهای ایران

مشاهده توضیحات کامل ظرف غذا تاشو دوطبقه

امروزه اغلب کسانی که شاغل یا دانشجو و دانش آموز هستند، بیشترین زمان خود را بیرون...امروزه اغلب کسانی که شاغل یا دانشجو و دانش آموز هستند، بیشترین زمان خود را بیرون از خانه سر می‌کنند و به احتمال زیاد یک یا چند وعده غذایی خود را در محل کار یا تحصیل خود و یا در مسیر رفت و آمد خود می‌خورند.
اما همه ما از مضرات فست فود با خبریم و ترجیح می دهیم که با توجه به مزایای زیاد غذاهای سالم، مصرف غذاهای خانگی را همیشه و تحت هر شرایطی داشته باشیم.
اما جا به جایی غذا های خانگی از داخل منزل به محل کار واقعا کار سختی خواهد بود و امکان چپه شدن غذا یا کثیف شدن اطراف وجود دارد.
بنابراین ظرف غذایی برای کارمندان، دانشجو و دانش آموزان طراحی و تولید شده است که به راحتی غذا و حتی مخلفات آن را می توان با خود جا به جا کرد بی آنکه غذا ها با یکدیگر مخلوط یا پخش شوند.
ظرف غذا مخصوص محل کار بهتر است چند طبقه باشد وبرای مثال جای خورش و برنج آن جدا باشد، که این مدل ظرف غذا نتنها این قابلیت را دارد بلکه حتی قابلیت جدا کرد مخلفات غذا از یکدیگر را نیز دارد.
جنس این ظرف غذا از پلاسیتکی با کیفیت مناسب می باشد و توصیه می شود غذاهایی داخل این ظرف نگهداری شود که نیاز به گرم کردن نداشته باشد.
در هر کجای ایران که هستید می توانید برای خرید کلی و عمده ظرف غذا تاشو دو طبقه به وب سایت پخش برادران مراجعه کنید و یا با شماره ۰۹۱۵۲۶۷۶۰۰۰ تماس بگیرید
نکته مهم این کالا قابلیت تاشو بودن این ظرف است که جزو مزیت مهم این کالا محسوب می شود زیرا به هنگام تا شدن، جای کمتری می گیرد.
شما می توانید با انتخاب رنگ های شاد و روشن این کالا و هم چنین ریختن غذای مورد علاقه داخل ظرف ها، کودکان خود را به خوردن غذا تشویق کنید.

صادرات اسباب بازی به عراق، افغانستان، ترکمنستان، تاجیکستان، ارمنستان و گرجستان

پخش عمده اسباب بازی در تهران ، مشهد، اصفهان، شیراز، کرمان ، تبریز و سایر شهرهای ایران

بالا