الدزمبیل درج
الدزمبیل درج
الدزمبیل درج
الدزمبیل درج
الدزمبیل درج

قیمت خرید عمده الدزمبیل درج

کارتنی (ریال) کمتر از کارتن (ریال)
نقدی ۷۹۸,۱۰۰ ۸۳۶,۰۰۰
۱ چک ۸۳۴,۴۰۰ ۸۷۴,۰۰۰
۳ چک ۸۷۰,۷۰۰ ۹۱۲,۰۰۰
۵ چک ۹۰۷,۰۰۰ ۹۵۰,۰۰۰

تعداد در یک کارتن ۱۸ عدد
  • ابعاد کالا : ۱۳ * ۱۴ * ۲۶ سانتی متر
  • محدوده سنی : ۳ سال به بالا
  • نوع بسته بندی : وکیومی
  • کشور سازنده : ایران
سایر توضیحات

اگر نگاهی به فروش لیست ماشین در بازار امروزی بیاندازیم، خواهیم دید که طرفداران و خواستار ماشین های کلاسیک هر روز از روز قبل بیشتر می شوند.
این گونه ماشین ها به خاطر موتور های قوی، بدنه ای محکم، ظاهری شیک و خاص و... مورد توجه جوانان قرار گرفته و همچنین برای سالخوردگان به دلیل یادآوری ایام خوش قدیم، برای آن ها جالب و جذاب می باشد.
بسیاری از افراد که به ماشین ها و تاریخچه آن ها علاقه مند هستند به این مهم واقف اند که تمام ماشین های اولیه از کمپانی های بزرگ، مدل های کلاسیک خاص خود را دارند؛ خیلی از افراد هم به جمع کردن کلکسیونی از مدل های کلاسیک ماشین ها و حتی ماکت ها و اسباب بازی های آن می پردازند.
ماشین های کلاسیک اسباب بازی به دلیل ظاهری شیک و خاص می توانند به عنوان کلکسیون، دکور و یا حتی بازی قرار بگیرند.
این ماشین های کلاسیک در سال های اولیه تولید فقط مورد استفاده اشراف و نجیب زادگان قرار می گرفت اما بعد از گذشت چند سال توانست به دست مردم عادی اما ثروتمند نیز برسد.
بنابراین ظاهر و تاریخچه این ماشین ها برای همه مردم مخصوصا افرادی که علاقه خاصی به ماشین ها دارند می تواند بسیار جذاب باشد.
خیلی از کودکان، مخصوصا پسر بچه ها هم همانند بزرگتر های خود علاقه به داشتن و جمع کردن کلکسیونی از ماشین های کلاسیک، اما از نوع اسباب بازی آن ها دارند.
اسباب بازی در حال حاضر نیز یکی از همین ماشین های اسباب بازی کلاسیک و خاص است که می تواند برای پسر بچه های عشق ماشین بسیار جذاب باشد.
جنس این ماشین اسباب بازی از پلاستیک فشرده و مقاوم می باشد که همچون ظاهرش از کیفیت بسیار خوبی برخوردار است.
کیفیت خوب بدنه این ماشین سبب ساز این شده است که کودک به راحتی بتواند با آن بازی کند بدون آنکه از خراب شدن و صدمه دیدین ماشین هراسی داشته باشد.
شماره تلفن های پخش اسباب بازی برادران ۰۹۱۵۲۶۷۶۰۰۰ و ۰۵۱۳۳۶۷۶۰۰۰ بوده و برای خرید الدزمبیل درج می توانید با این شماره ها تماس گرفته و یا به وب سایت پخش اسباب بازی برادران مراجعه کنید.
این ماشین دارای مکانیزم قدرتی می باشد؛ ماشین هایی که دارای این مکانیزم هستند می توانند با چند بار کشیدن به سمت جلو و برداشتن آن از روی زمین قدرت را درون چرخ های ماشین جمع کرده تا به هنگام گذاشتن آن روی زمین بتواند به سمت جلو حرکت کند.
این ماشین اسباب بازی کلاسیک با داشتن مدل خاص و همچنین رنگ های زیبا، می تواند اسباب بازی و همچنین دکور مناسبی برای اطاق کودک شما باشد.

نظرات کارشناسی ثبت شده برای این کالا (۲) عدد
ندا
ندا از قم ، ۱۴۰۲/۰۴/۱۸ - ۰۸:۵۶
  • ۰
  • پاسخ شما به نظر ندا

درج همیشع اجناسش خوشگلو باکیفیته

رضا
رضا از دبیران استان فارس ، ۱۴۰۲/۰۳/۲۴ - ۱۳:۱۴
  • ۰
  • پاسخ شما به نظر رضا

کیفیت چندانی نداره ولی بسیار زیباست

لطفا شما هم نظر کارشناسی خود را در مورد این کالا ثبت کنید: (حداقل ۲۰ حرف)

صادرات اسباب بازی به عراق، افغانستان، ترکمنستان، تاجیکستان، ارمنستان و گرجستان

مناسب ترین قیمت عمده اسباب بازی در پخش برادران

پخش عمده اسباب بازی در تهران، اهواز، سمنان، مشهد، قزوین، اصفهان، شیراز، کرمان، تبریز

بالا