شیلد کودک متحرک
شیلد کودک متحرک
شیلد کودک متحرک
شیلد کودک متحرک
شیلد کودک متحرک

شیلد کودک متحرک
قیمت کارتنی ۴۱,۰۰۰ ریال
کمتر از کارتن ۴۳,۰۰۰ ریال
تعداد در یک کارتن ۸۰ عدد
ابعاد کالا : ۱۶ * ۱۶ * ۱۸ سانتی متر
طرح بندی : سگ، خرس، باب اسفنجی و ...
محدوده سنی : کودکان
نوع بسته بندی : سلفونی
کشور سازنده : ایران
تعداد در کارتن (در حال حاضر) : ۸۰ عدد

همه ی ما می دانیم که بزرگترین رسالت ما بزرگتر ها، محافظت کردن کودکان از خطر های متعددی همانند بیماری ها می باشد.
امروزه برای مقابله کردن با آمدن ویروس و بیماری های نو ظهوری که جان و سلامتی افراد را تهدید می کنند، محققان وسایلی را برای استفاده روزانه طراحی کرده اند که روند زندگی کردن و همچنین پوشش ما را به کلی متفاوت کرده است.
ویروس کووید ۱۹ یا همان کرونا از زمانی که اپیدمیک شد و به همه مردم دنیا اعلام شد که باید از وسایل پیشگری که ابتلا به این بیماری را کاهش می دهند استفاده کنند؛ چند وسیله الزامی برای جلوگیری از این بیماری اعلام شد که شیلد یا همان محافظ صورت یکی از آن ها بود.
شیلد محافظ صورت یکی از مهم ترین تجهیزات برای حفاظت و ایمنی فردی است؛ که البته محصول در حاضر، شیلد مخصوص کودکان می باشد.
پوشیدن این شیلد می تواند تمام صورت کودک را پوشش دهد و در برابر مواد شیمیایی و عفونی از صورت و مخصوصا مجرای تنفسی (بینی و دهان کودک شما) که عامل ورود ویروس به داخل بدن هستند را محافظت نماید.
همچنین به دلیل سبک بودن وزن این شیلد، بدون احساس خستگی و فشار می تواند از آن به مدت زمان طولانی استفاده نمایید و می تواند بارها و تا زمانی که آلوده نشده است مورد استفاده قرار گیرد.
شماره تلفن های پخش اسباب بازی برادران ۰۹۱۵۲۶۷۶۰۰۰ و ۰۵۱۳۳۶۷۶۰۰۰ بوده و برای خرید شیلد کودک متحرک می توانید با این شماره ها تماس گرفته و یا به وب سایت پخش اسباب بازی برادران مراجعه کنید.
این شیلد محافظتی قابلیت حرکت به سمت بالا و پایین را دارد و همچنین طلق این محصول ضخیم و قابل شستشو می باشد.
به هنگام استفاده از این شیلد صورت کودک شما اذیت نمی شود و به دلیل استفاده کردن از طلق شفاف در قسمت جلویی این شیلد، دایره دید آن ها محدود نخواهد شد.
همچنین مزیت مهم این شیلد نسبت به شیلد های ساده مخصوص کودکان در بازار، چاپ شدن طرح های فانتزی و عروسکی بر روی این شیلد می باشد که کودک را تشویق به استفاده از آن می کند.
با استفاده از این شیلد و همچنین رعایت نکات بهداشتی، سلامتی کودک خود را در برابر بیماری ها و آلودگی ها تضمین کنید.
 

مناسب ترین قیمت عمده اسباب بازی در پخش برادران

بالا