بیلیارد چوبی selma
بیلیارد چوبی selma
بیلیارد چوبی selma
بیلیارد چوبی selma
بیلیارد چوبی selma

قیمت خرید عمده بیلیارد چوبی selma
قیمت کارتنی ۹۷۵,۰۰۰ ریال
کمتر از کارتن ۱,۰۱۹,۰۰۰ ریال
تعداد در یک کارتن ۶ عدد
فروشنده : پخش برادران
مبداء ارسال : مشهد
ابعاد کالا : ۱۱ * ۳۸ * ۶۴ سانتی متر
محدوده سنی : ۳ سال به بالا
نوع بسته بندی : جعبه
کشور سازنده : ایران
تعداد در کارتن (در حال حاضر) : ۶ عدد

پخش عمده اسباب بازی در تهران، مشهد، تبریز، اصفهان ، شیراز ، بانه، کیش و سایر شهرهای ایران

مشاهده توضیحات کامل بیلیارد چوبی selma

بازی ورزشی و سرگرمی بیلیارد، مدت طولانی است که طرفداران بسیار زیادی را از سراسر...بازی ورزشی و سرگرمی بیلیارد، مدت طولانی است که طرفداران بسیار زیادی را از سراسر جهان به سمت و سوی خودش جذب کرده و هواداران مختص خودش را دارد.
این بازی، ورزش فکری و هوشی بسیار جذابی است که حس رقابت را به سمت هرکسی می کشاند و جوانان و نوجوانان را ترغیب به حس رقابت جویی می کند.
از نکات مهم این بازی می شود اشاره به این کرد که چون بازی حرفه ای این رشته، مختص بزرگتر ها طراحی شده، بالواقع میز های این حرفه هم بسیار بزرگ بوده و مناسب خردسالان نیست... اما در این میز بیلیارد سلما این مشکل برطرف شده و طراح، میز بیلیارد کوچک و استانداردی را مخصوص کودکان طراحی کرده است تا کودکان عزیز هم بتوانند از این بازی بهره کافی را ببرند.
بازی بیلیارد یا اسنوکر بیشتر به صورت گروهی و غیر تک نفره اجرا می شود که باعث بالا رفتن بیشتر هوش و تعاملات اجتماعی نیز می شود.
در بازی اسنوکر کسی برنده است که علاوه بر بلد بودن قوانین بازی، از مهارت های خاصی در زمینه هوش و استعداد ذهنی بهره کافی را برده باشد؛ که این مهم باعث تقویت ذهن، هوش، استعداد، تمرکز، دقت در بینایی و هماهنگی کنترل دستان با ذهن می شود.
نکته جالب در جلوه بصری این بازی، صفحه زمینه ی روشن این بازی هست که دید و تسلط بازیکنان را روی چرخش و چینش توپ ها بیشتر می کند؛ چوب های بلند این بازی و مثلثی که برای نظم دادن به چینش توپ ها طراحی شده بازی را برای بازیکنان ساده تر و جالب تر می کند.
این میز بیلیارد چوبی را می توانید از طریق سایت پخش اسباب بازی برادران سفارش دهید و با با شماره همراه ۰۹۱۵۲۶۷۶۰۰۰ تماس بگیرید.
در میز بیلیارد سلما که از کیفیت نسبتآ خوبی برخوردار است، تقریبا می توان تمام وسایل لازم برای یک بازی اسنوکر جذاب و هیجان انگیز را پیدا کرد.

صادرات اسباب بازی به عراق، افغانستان، ترکمنستان، تاجیکستان، ارمنستان و گرجستان

پخش عمده اسباب بازی در تهران ، مشهد، اصفهان، شیراز، کرمان ، تبریز و سایر شهرهای ایران

بالا