ژل اسلایم پاستیلی
ژل اسلایم پاستیلی
ژل اسلایم پاستیلی
ژل اسلایم پاستیلی

قیمت خرید عمده ژل اسلایم پاستیلی
قیمت کارتنی ۷۰,۰۰۰ ریال
کمتر از کارتن ۷۰,۰۰۰ ریال
تعداد در یک کارتن ۳۶ عدد
فروشنده : پخش برادران
مبداء ارسال : مشهد
پخش بازی فکری برادران
ابعاد ظرف : ۷ * ۹ * ۹ سانتی متر
رنگ بندی : صورتی، آبی، قرمز، زرد، سبز، نارنجی، بنفش تیره
محدوده سنی : ۳ سال به بالا
نوع بسته بندی : ظرفی
کشور سازنده : ایران
تعداد در کارتن ( در حال حاضر ) : ۳۶ عدد

پخش عمده اسباب بازی در تهران، مشهد، تبریز، اصفهان ، شیراز ، بانه، کیش و سایر شهرهای ایران

مشاهده توضیحات کامل ژل اسلایم پاستیلی

اسلایم، ژل یا خمیری می باشد که بر پایه پلیمر های بهداشتی تولید می شود؛ این ژل مدت...


اسلایم، ژل یا خمیری می باشد که بر پایه پلیمر های بهداشتی تولید می شود؛ این ژل مدت تقریبا کوتاهی هست که جایگزینی برای بازار خمیر های بازی شده است.
معمولا زمانی که اسباب بازی و سرگرمی هایی که محدودیت سنی خاصی نداشته باشند، از همان زمان تولید و عرضه به بازار طرفداران بسیاری پیدا می کند و به همین نسبت از ابتدا فروش عالی خواهند داشت.
این ژل از زمانی که به بازار عرضه شد دل همه افراد از خردسالان تا افراد مسن را برد؛ زیرا این خمیر اسلایم علاوه بر جنبه بازی و سرگرمی، کاربرد بسیار مهمی در وضعیت روانی خیلی از افراد برای تخلیه استرس و فشار روانی آن ها دارد.
تهیه ژل اسلایم برای کودکان سبب رشد خلاقیت، استعداد های ذهنی و مهارت هایی در ساخت اشکال هندسی و هم چنین سبب ساز تقویت هماهنگی بین دستان و چشم های آن ها می شود.
همانطور که حتما می دانید، اسلایم انواع گوناگونی همچون ساده و شفاف تا شب تاب، دونه برفی، ابرو بادی، گلکسی و ... دارد که برای دیدن تصاویر و اطلاع از قیمت های آن می توانید به وب سایت پخش برادران مراجعه کنید.
یکی از نوع پر فروش این اسلایم مدل پاستیلی این ژل می باشد.
در این مدل از اسلایم، تکه های رنگی پلاستیکی مخلوط و عجین شده با خمیر اسلایم وجود دارد که جذابیت این نوع خمیر را برای همه افراد علاقه مند به این ژل مخصوصاکودکان دو چندان می کند.
شماره تلفن های پخش اسباب بازی برادران ۰۹۱۵۲۶۷۶۰۰۰ و ۰۵۱۳۳۶۷۶۰۰۰ بوده و برای خرید ژل اسلایم پاستیلی می توانید با این شماره ها تماس گرفته و یا به وب سایت پخش اسباب بازی برادران مراجعه کنید.
تکه های پاستیلی این ژل از رنگ های گوناگون و متفاوتی ساخته شده است که می تواند برای کودک بسیار جالب و هوس انگیز باشد.
شما با فشار دادن این نوع ژل اسلایم حس تضاد عجیب و بسیار جالبی را احساس می کنید؛ زیرا خمیر اسلایم بسیار نرم و منعطف می باشد اما تکه های پاستیلی که از جنس پلاستیک تولید شده اند سفت تر می باشند.
البته لطفا این نکته را در نظر بگیرید که به هنگام بازی کردن خردسالان با این ژل، به شدت مراقب آن ها باشید زیرا به دلیل خوش رنگ بودن و اسانس های معطر به کار رفته در خمیر های اسلایم؛ کودکان خردسال میل به خوردن آن ها پیدا می کنند.

صادرات اسباب بازی به عراق، افغانستان، ترکمنستان، تاجیکستان، ارمنستان و گرجستان

پخش عمده اسباب بازی در تهران ، مشهد، اصفهان، شیراز، کرمان ، تبریز و سایر شهرهای ایران

بالا