ماشین 206 پلیس سلفونی
ماشین 206 پلیس سلفونی
ماشین 206 پلیس سلفونی
ماشین 206 پلیس سلفونی
ماشین 206 پلیس سلفونی

ماشین ۲۰۶ پلیس سلفونی
قیمت کارتنی ۸۷,۵۰۰ ریال
کمتر از کارتن ۹۲,۰۰۰ ریال
تعداد در یک کارتن ۹۶ عدد
ابعاد : ۲۲ * ۱۱ * ۸ سانتی متر
محدوده سنی : ۳ سال به بالا
کشور سازنده : ایران
ازی کردن کودکان باعث ایجاد حس اعتماد به نفس و بالا رفتن روابط عمومی آنها می شود و والدین با فراهم کردن اسباب بازی مناسب گامی بزرگ در جهت آموزش برداشته اند .
تقریبا بیشتر کودکان از پلیس بودن لذت می برند و حتی برخی از کودکان به عنوان شغل آینده خودانتخاب می کنند و با اسباب بازی ماشین پلیس می توانند برای خود تصویر سازی هایی داشته باشند، اینگونه اسباب بازی ها کمک می کنند تا کودکان در رشته مورد علاقه خود خیلی چیز ها را کشف کنند. این اسباب بازی ماشین می تواند هدیه مناسبی برای کودکان ۳ تا ۹ سال باشد.
یکی از بازی های مورد علاقه کودکان پلیس بازی است که داشتن یک اسباب بازی ماشین از نوع پلیس برای آن ها بسیار مهیج است. اینبار کودک اتاق خود را شهری پر از پیچ و خم می بیند که قرار است با اسباب بازی ماشین پلیس خود به دنبال مجرم های شهر برود تا آن ها را دستگیر کند. ماموریت او ایجاد امنیت و آرامش در شهر اسباب بازی هایی که از وسایل بازی خود ساخته است می باشد. کودک اکشن فیگور ها و ربات های خود را به عنوان مجرم در گوشه و کنار اتاق خود می چیند و با اسباب بازی ماشین پلیس خود تخته گاز به سمت مجرمین می رود تا آن ها را دستگیر کند.

 

مناسب ترین قیمت عمده اسباب بازی در پخش برادران

بالا