کلانتر مجموعه درج
کلانتر مجموعه درج
کلانتر مجموعه درج
کلانتر مجموعه درج
کلانتر مجموعه درج

قیمت خرید عمده کلانتر مجموعه درج
قیمت کارتنی ۱۱۳,۶۰۰ ریال
کمتر از کارتن ۱۱۸,۰۰۰ ریال
تعداد در یک کارتن ۱۲۰ عدد
فروشنده : پخش برادران
مبداء ارسال : مشهد
پخش بازی فکری برادران
ابعاد کالا : ۲۲ * ۱۳ * ۳ سانتی متر
محدوده سنی : ۳ سال به بالا
نوع بسته بندی : سلفونی
کشور سازنده : ایران
تعداد در کارتن ( در حال حاضر ) : ۱۲۰ عدد

پخش عمده اسباب بازی در تهران، مشهد، تبریز، اصفهان ، شیراز ، بانه، کیش و سایر شهرهای ایران

مشاهده توضیحات کامل کلانتر مجموعه درج

هفت تیر یکی از سلاح هایی می باشد که چندین و چند سال است که مورد استفاده قرار گرفته...


هفت تیر یکی از سلاح هایی می باشد که چندین و چند سال است که مورد استفاده قرار گرفته می شود و در طی این سال ها با تغییراتی در شکل و ظاهر مواجه شده است.
این سلاح چندین سال است که در جنگ ها، درگیری ها، برای نیرو های پلیس، سربازان، نیروهای امنیتی و ... به عنوان یکی از سلاح های اصلی و پر کاربرد استفاده می شود.
از اسلحه هفت تیر بیشتر به عنوان اسلحه کمری یاد می شود، زیرا به خاطر سایز کوچک و استانداردی که دارد به شکلی کاملا کم جا در غلاف کمربند پلیس ها جای گذاری می شود که اگر برای سلاح اصلی او مشکلی پیش بیاید، یک اسلحه کوچک و کاربردی برای خود داشته باشد.
یکی از اسلحه هایی که مدل اسباب بازی آن ساخته شده و در حال حاضر قصد معرفی آن را به شما داریم، تفنگ اسباب بازی به نام هفت تیر می باشد.
این سلاح بازی همانند نمونه واقعی خود به رنگ مشکی و دسته ای قهوه ای رنگ ساخته شده است و دارای بخش های اصلی ضامن، ماشه، قسمت تیر، بدنه اصلی و لوله پرتاب می باشد.
جنس این اسلحه از پلاستیک فشرده شده با کیفیت مناسبی می باشد.
برای آماده کردن این اسلحه می بایست ابتدا ضامن جلویی که زیر لوله تفنگ به شکل فنری ساخته شده است را به سمت جلو بکشید تا قسمت جای تیر این تفنگ بیرون بیاید.
شما می توانید تیر های ترقه ای که برای این اسلحه در نظر گرفته شده است را درون تیر بار این اسلحه قرار دهید و آن ها را شلیک کنید.
شماره تلفن های پخش اسباب بازی برادران ۰۹۱۵۲۶۷۶۰۰۰ و ۰۵۱۳۳۶۷۶۰۰۰ بوده و برای کلانتر مجموعه درج می توانید با این شماره ها تماس گرفته و یا به وب سایت پخش اسباب بازی برادران مراجعه کنید.
تیر های ترقه ای موجود در این مجموعه به شکل دایره های ۸ تایی باروتی ساخته شده است که با هر بار فشار دادن ماشه یکی از آن ها شلیک می شود.
با هر بار شلیک کردن ترقه های این تفنگ صدایی ایجاد می شود که حس واقعی تری از شلیک و تیراندازی نسبت به سایر محصولات مشابه به کودک دست می دهد.
این مجموعه می تواند سرگرمی مناسبی برای کودکانی باشد که علاقه وافری به پلیس شدن دارند.

صادرات اسباب بازی به عراق، افغانستان، ترکمنستان، تاجیکستان، ارمنستان و گرجستان

پخش عمده اسباب بازی در تهران ، مشهد، اصفهان، شیراز، کرمان ، تبریز و سایر شهرهای ایران

بالا