موتور یاماها 1300 درج
موتور یاماها 1300 درج
موتور یاماها 1300 درج
موتور یاماها 1300 درج
موتور یاماها 1300 درج

موتور یاماها ۱۳۰۰ درج
قیمت کارتنی ۵۲۰,۰۰۰ ریال
کمتر از کارتن ۵۴۵,۰۰۰ ریال
تعداد در یک کارتن ۱۸ عدد
ابعاد : ۳۶ * ۱۴ * ۱۹ سانتی متر
محدوده سنی : ۳ سال به بالا
کشور سازنده : ایران
یکی از اسباب بازی هایی که مورد پسند کودکان بخصوص پسران واقع شده است اسباب بازی های ماشین میباشد ،پسران بر خلاف دختران علاقه مند به بازی هایی هستند که به فعالیت بدنی بیشتری نیاز داشته باشد و همچنین دنیایی کودکانه و شبیه به واقعیت بسازد به همین دلیل بازی با اسباب بازی های موتور برای آنها بسیار دوستداشتنی و هیجان انگیز است. پخش برادران با معرفی موتور اسباب بازی مدل یاماها درج توی قدمی در ایجاد هیجان و رضایتمندی کودکان برداشته است.
والدین هنگام خرید اسباب بازی برای کودکان خود علاوه بر دقت به جنسیت ، علاقه کودک به نوع اسباب بازی و همچنین میزان جنبه یادگیری برای کودکان در رده های سنی متفاوت را نیز مد نظر داشته باشند که موجب هیجان زدگی و خوشحالی کودک و یادگیری او شود همچنین این موتور میتواند در قالب هدیه ای زیبا برای کودکان به علت بسته بندی و طراحی زیبای آن باشد .
این موتور دارای طرحی زیبا و شبیه به نمونه اصلی که از جنس پلاستیک بسیار مرغوب ساخته شده است که فاقد مواد مضر شیمیایی که برای سلامتی کودک مشکلی ایجاد نخواهد کرد ، دارای کاربرد ساده و فاقد باتری میباشد لازم به ذکر است که این ماشین برای کودکان بالای سه سال مناسب میباشد.
این محصول یک موتور مدل یاماها است که بسیار شبیه به نمونه اصلی آن ساخته شده که حس واقعی تر به کودکان هنگام بازی با این اسباب بازی خواهد داد ،کاربرد این موتور بسیار ساده است دارای ۲ چرخ بزرگ و دو چرخ کوچک در طرفین موتور میباشد و ابعاد آن ۳۱*۱۶ سانتی متر و نوع حرکت آن قدرتی است.

 

مناسب ترین قیمت عمده اسباب بازی در پخش برادران

بالا