موتور یاماها 1300 درج
موتور یاماها 1300 درج
موتور یاماها 1300 درج
موتور یاماها 1300 درج
موتور یاماها 1300 درج

قیمت خرید عمده موتور یاماها ۱۳۰۰ درج

کارتنی (ریال) کمتر از کارتن (ریال)
نقدی ۱,۰۹۷,۰۰۰ ۱,۱۵۰,۰۰۰
۱ چک ۱,۱۴۷,۰۰۰ ۱,۲۰۲,۰۰۰
۳ چک ۱,۱۹۷,۰۰۰ ۱,۲۵۴,۰۰۰
۵ چک ۱,۲۴۷,۰۰۰ ۱,۳۰۷,۰۰۰

تعداد در یک کارتن ۱۸ عدد
  • ابعاد کالا : ۱۹ * ۱۴ * ۳۶ سانتی متر
  • محدوده سنی : ۳ سال به بالا
  • نوع بسته بندی : وکیومی
  • کشور سازنده : ایران
سایر توضیحات

یکی از برند های مطرح و معروف موتور در دنیا، برند موتور یاماها می باشد.
شرکت طراح و تولید کننده این موتور در کشور ژاپن می باشد که علاوه بر موتور، به تولیدات محصولاتی همچون قایق و سایر محصولات موتوری می پردازد.
این موتور یاماها گرچه در یک کشور آسیایی تولید می شود، اما جالب است بدانید که به سراسر دنیا محصولات تولیدی خود را پخش می کند و در کشور های پیشرفته اروپایی و آمریکایی از آن به شدت استقبال می شود.
بنابراین نتیجه می گیریم که این موتور به شدت معروف و محبوب حتی در کشور خودمان ایران نیز می باشد؛ از همین رو شرکت تولید کننده اسباب بازی درج به این عمل دست به اقدام زده است که مدل مشابه و اسباب بازی آن را طراحی و تولید کند که همانند نمونه اصلی این موتور کیفیت بالا و جلوه بصری مناسبی داشته باشد.
همچنین این شرکت تولید کننده اساب بازی، موتوری را طراحی و تولید کرده است که پخش برادران آن را جزو پیشنهاد ویژه و خاص خود می داند و به شما پیشنهاد می کند که اگر کودکانتان علاقه به بازی با موتور و یا اسباب بازی های باکیفیت دارند، این موتور را برای آن ها تهیه کنید.
این موتور یاماها ساخته شده از جنس پلاستیک فشرده شده و با کیفیت بالایی می باشد که در نهایت می توان امتیاز بالایی را به خاطر مرغوبیت جنس تولید شده به آن داد.
در طراحی این موتور به ریز جزئیات زیادی توجه شده است که در قسمت موتور این کالا کاملا مشهود می باشد؛ با کمی دقت در این قسمت در می یابید که با پیچشی که در آن طراحی شده است زیبایی خاصی را به این کالا داده و سبب ساز مقایسه این کالا با نمونه واقعی آن می شود.
در هر کجای میهنمان ایران که هستید می توانید برای خرید کلی و عمده این ماشین اسباب بازی به وب سایت پخش برادران مراجعه کنید و یا با شماره ۰۹۱۵۲۶۷۶۰۰۰ تماس بگیرید.
جالب است که بدانید کمتر موتور اسباب بازی در بازار یافت می شود که برای حرکت خود دارای مکانیزم حرکتی باشد!
بله.. این موتور دارای مکانیزم قدرتی هست که می بایست برای حرکت دادن به این موتور، ابتدا چند بار آن را به سمت جلو بکشید و بردارید تا انرژی لازمه در لاستیک های موتور جمع شده و برای حرکت کردن آماده شود.
از جزئیات این موتور می توان به نوع زین شیبدار و پشت آن که به صورت صافی طراحی شده است و این موتور را دوپشته یا همان دو ترکه خواهد کرد، اشاره نمود.
کمک های کناری، نوع خاص بدنه، دسته های موتور و همچنین کیف حمل باری که به قسمت کناری زین و در عقب موتور بسته شده را می توان جزو دیگر جزئیات این موتور دانست.
از این موتور زیبا و جذاب می توان علاوه بر بازی کردن، به عنوان دکور در اطاق کودک و یا حتی نوجوانان و بزرگسالان نیز استفاده کرد.نظرات کارشناسی ثبت شده برای این کالا (۲) عدد
مصلح
مصلح از جوانرود ، ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۴:۰۵
  • ۰
  • پاسخ شما به نظر مصلح

جذاب و خوشگل.. قیمتشم مناسبه

لطفا شما هم نظر کارشناسی خود را در مورد این کالا ثبت کنید: (حداقل ۲۰ حرف)

صادرات اسباب بازی به عراق، افغانستان، ترکمنستان، تاجیکستان، ارمنستان و گرجستان

مناسب ترین قیمت عمده اسباب بازی در پخش برادران

پخش عمده اسباب بازی در تهران، اهواز، سمنان، مشهد، قزوین، اصفهان، شیراز، کرمان، تبریز

بالا