ابزار 29 قطعه کلاهدار درج
ابزار 29 قطعه کلاهدار درج
ابزار 29 قطعه کلاهدار درج
ابزار 29 قطعه کلاهدار درج
ابزار 29 قطعه کلاهدار درج

قیمت خرید عمده ابزار ۲۹ قطعه کلاهدار درج
قیمت کارتنی ۸۲۷,۵۰۰ ریال
کمتر از کارتن ۸۵۶,۰۰۰ ریال
تعداد در یک کارتن ۲۴ عدد
فروشنده : پخش برادران
مبداء ارسال : مشهد
ابعاد کالا : ۹ * ۳۵ * ۳۰ سانتی متر
محدوده سنی : ۳ سال به بالا
نوع بسته بندی : سلفونی
کشور سازنده : ایران
تعداد در کارتن ( در حال حاضر ) : ۲۴ عدد

پخش عمده اسباب بازی در تهران، مشهد، تبریز، اصفهان ، شیراز ، بانه، کیش و سایر شهرهای ایران

مشاهده توضیحات کامل ابزار ۲۹ قطعه کلاهدار درج

شاید برای ما بزرگتر ها عجیب باشد و یا شاید این موضوع را درک کنیم که یکی از دغدغه...


شاید برای ما بزرگتر ها عجیب باشد و یا شاید این موضوع را درک کنیم که یکی از دغدغه های اصلی هر کودکی انتخاب شغلی برای آینده خود می باشد.
شغل هایی همانند دکتر شدن و مهندس بودن یکی از مشاغلی می باشد که همه کودکان اعم از دختر و پسر، دست کم یک بار به آن اندیشیده اند.
شغل های فنی و مهندسی هم می تواند یکی از علایق تمام کودکانی باشد که شغل دوست داشتنی خود را از همین اکنون در نظر گرفته اند.
اگر پدر کودکان اهل کار های فنی، مهندسی و یا نجاری باشد، به هنگام کار کردن با میز و جعبه ابزار وسایلش کودک می خواهد که به سراغ وسایل آن ها برود و با آن ها بازی کند .
اما همه ما به این نکته واقف هستیم که اینگونه وسایل بسیار خطرناک، آلوده و تیز هستند، بنابراین برای بازی کودکان مناسب نمی باشند.
کودکان می توانند با استفاده از ابزار و وسیله هایی شبیه به واقعیت، حس کنجکاوی و نیاز به بازی های ایفای نقش در شغل دلخواهشان را تامین کنند.
ابزار شبیه سازی شده ای در این کالا وجود دارد که مستلزم شغل نجاری می باشد می توان به چند مورد همانند چکش، انبر دست، اره، آچار کوچک و بزرگ، چند عدد پیچ، یک الوار چوب برای برش های شبیه سازی شده، انبر و همچنین چند قطعه ملزوم شغل نجاری می باشد وجود دارد.
جنس این قطعات همگی از پلاستیک های فشرده شده و با کیفیتی مناسبی هستند.
شماره تلفن های پخش اسباب بازی برادران ۰۹۱۵۲۶۷۶۰۰۰ و ۰۵۱۳۳۶۷۶۰۰۰ بوده و برای خرید ابزار ۲۹ قطعه کلاهدار درج می توانید با این شماره ها تماس گرفته و یا به وب سایت پخش اسباب بازی برادران مراجعه کنید.
یکی از مزیت هایی که در این مجموعه شاهد آن هستیم، کلاه ایمنی و مهندسی می باشد که در سایر محصولات مشابه خود کمتر می توانید این کلاه را پیدا کنید.
ابزار هایی که در این مجموعه وجود دارد همگی وسایل ملزمی هستند که یک مهندس یا نجار به آن نیازمند است.
تمامی ابزار های این محصول با رنگ های شاد و جذاب و همچنین با کیفیتی بالا تولید شده است که برای بازی کودک می تواند بسیار جالب و جذاب باشد.

صادرات اسباب بازی به عراق، افغانستان، ترکمنستان، تاجیکستان، ارمنستان و گرجستان

پخش عمده اسباب بازی در تهران ، مشهد، اصفهان، شیراز، کرمان ، تبریز و سایر شهرهای ایران

بالا