میکسر بتن درج
میکسر بتن درج
میکسر بتن درج
میکسر بتن درج
میکسر بتن درج

میکسر بتن درج
قیمت کارتنی ۱,۲۵۰,۰۰۰ ریال
کمتر از کارتن ۱,۳۱۰,۰۰۰ ریال
تعداد در یک کارتن ۱۲ عدد
ابعاد : ۵۴ * ۳۱ * ۱۳ سانتی متر
محدوده سنی : ۳ سال به بالا
کشور سازنده : ایران
میکسر دوست داشتنی برای افزایش رشد ذهنی و جسمی کودک
یکی از اسباب بازی هایی که مورد پسند کودکان بخصوص پسران واقع شده است اسباب بازی های ماشین میباشد ،پسران بر خلاف دختران علاقه مند به بازی هایی هستند که به فعالیت بدنی بیشتری نیاز داشته باشد و همچنین دنیایی کودکانه و شبیه به واقعیت بسازد به همین دلیل بازی با اسباب بازی های ماشین برای آنها بسیار دوستداشتنی و هیجان انگیز است. پخش برادران با معرفی ماشین بازی کامیون میکسر درج توی قدمی در ایجاد هیجان و رضایتمندی کودکان برداشته است.
والدین هنگام خرید اسباب بازی برای کودکان خود علاوه بر دقت به جنسیت ، علاقه کودک به نوع اسباب بازی و همچنین میزان جنبه یادگیری برای کودکان در رده های سنی متفاوت را نیز مد نظر داشته باشند که موجب هیجان زدگی و خوشحالی کودک و یادگیری او شود همچنین این ماشین میتواند در قالب هدیه ای زیبا برای کودکان به علت بسته بندی و طراحی زیبای آن باشد .
این ماشین دارای طرحی زیبا و شبیه به نمونه اصلی که از جنس پلاستیک بسیار مرغوب ساخته شده و فاقد مواد مضر شیمیایی است که برای سلامتی کودک مشکلی ایجاد نخواهد کرد. این ماشین اسباب بازی نیاز به هیچگونه باتری ندارد و با نیروی مکانیکی قابل حرکت دادن است. لازم به ذکر است که این ماشین برای کودکان بالای سه سال مناسب میباشد.

 

مناسب ترین قیمت عمده اسباب بازی در پخش برادران

بالا