میکسر بتن درج
میکسر بتن درج
میکسر بتن درج
میکسر بتن درج
میکسر بتن درج

قیمت خرید عمده میکسر بتن درج

قیمت کارتنی ۲,۵۲۵,۰۰۰ ریال
کمتر از کارتن ۲,۶۵۰,۰۰۰ ریال
تسویه تا ۵ ماه + حمل رایگان
۱۰ تا ۱۵ ٪ تخفیف خرید نقدی
تعداد در یک کارتن ۱۲ عدد
  • ابعاد کالا : ۳۱ * ۱۳ * ۵۴ سانتی متر
  • محدوده سنی : ۳ سال به بالا
  • نوع بسته بندی : وکیومی
  • کشور سازنده : ایران
پخش بازی فکری برادران
سایر توضیحات

کودکانی که بسیار علاقه به مهندس شدن دارند، همیشه خواستار ماشین هایی می باشند که در روند پروژه ساختمان سازی حضور داشته باشند.
کودکان پسر با تکمیل کلکسیونی از ماشین های کار اطلاعات زیادی درباره وقایع دنیای واقعی کسب می کنند و با فعالیت ها و مشاغل زیادی آشنا می گردند.
یکی از ماشین هایی که بسیار در روند ساختمان سازی مهم اند و نقشی اساسی را ایفا می کنند، ماشین ساخت بتن یا میکسر بتن می باشد.
میکسر متحرک یا کامیون و یا تریلر همراه با استوانه ای می باشد که می تواند در حال حرکت و حمل و نقل بتن را میکس و آماده کند.
در کل این نوع بتن کردن توسط دو نوع ماشین کامیون یا تریلر صورت می گیرد که در حال حاضر ما قصد معرفی نمونه اسباب بازی کامیون آن را به شما داریم.
این میکسر تهیه شده توسط کمپانی اسباب بازی درج می باشد و همانطور که می دانیم محصولات تولیدی این شرکت از کیفیت بسیار مناسب و خوبی برخوردار می باشد.
این ماشین میکسر شامل بدنه اصلی، باربند پشت و میکسر عقبی می باشد.
میکسر دُرج دارای مخزن با قابلیت چرخش با دست می باشد که با چرخش این دستگیره یونولیت های داخل مخزن می چرخد و حس واقعی از بتن کردن به کودک دست می دهد.
شماره تلفن های پخش اسباب بازی برادران ۰۹۱۵۲۶۷۶۰۰۰ و ۰۵۱۳۳۶۷۶۰۰۰ بوده و برای خرید میکسر بتن درج می توانید با این شماره ها تماس گرفته و یا به وب سایت پخش اسباب بازی برادران مراجعه کنید.
این ماشین دارای شش چرخ قدرتی است که با چند بار کشیدن به سمت جلو و برداشتن آن، قدرت درون لاستیک های این ماشین جمع می شود و برای حرکت آماده می شود.
جنس تمام بدنه و چرخ های این میکسر از پلاستیک فشرده شده تهیه شده است که کیفیت نهایی بسیار خوب و قابل قبولی را برای این ماشین میکسر رقم می زند.
قسمت مخزن میکسر نیز از جنس ترموپلاستیک شکننده می باشد که تعداد زیادی یونولیت یا همان آکاسیف های بسیار ریز درون مخن جای دارد که توسط دسته چرخانده می شود.
این ماشین میکسر را می توانید همراه با نمونه های ماشین های سنگین مهندسی دیگر که در سایت پخش اسباب بازی برادران وجود دارد را مشاهده کنید و سفارش دهید.
نظرات کارشناسی ثبت شده برای این کالا (۰) عدد

لطفا شما هم نظر کارشناسی خود را در مورد این کالا ثبت کنید:

صادرات اسباب بازی به عراق، افغانستان، ترکمنستان، تاجیکستان، ارمنستان و گرجستان

اسباب بازی های هم گروه در پخش اسباب بازی برادران

پخش عمده اسباب بازی در تهران، اهواز، سمنان، مشهد، قزوین، اصفهان، شیراز، کرمان، تبریز

بالا