میکسر بتن درج
میکسر بتن درج
میکسر بتن درج
میکسر بتن درج
میکسر بتن درج

قیمت خرید عمده میکسر بتن درج
قیمت کارتنی ۱,۶۵۰,۰۰۰ ریال
کمتر از کارتن ۱,۷۰۸,۰۰۰ ریال
تعداد در یک کارتن ۱۲ عدد
فروشنده : پخش برادران
مبداء ارسال : مشهد
ابعاد کالا : ۳۱ * ۱۳ * ۵۴ سانتی متر
محدوده سنی : ۳ سال به بالا
مکانیزم : قدرتی
نوع بسته بندی : وکیومی رو کارتی
کشور سازنده : ایران
تعداد در کارتن ( در حال حاضر ) : ۱۲ عدد

پخش عمده اسباب بازی در تهران، مشهد، تبریز، اصفهان ، شیراز ، بانه، کیش و سایر شهرهای ایران

مشاهده توضیحات کامل میکسر بتن درج

کودکانی که بسیار علاقه به مهندس شدن دارند، همیشه خواستار ماشین هایی می باشند که...


کودکانی که بسیار علاقه به مهندس شدن دارند، همیشه خواستار ماشین هایی می باشند که در روند پروژه ساختمان سازی حضور داشته باشند.
کودکان پسر با تکمیل کلکسیونی از ماشین های کار اطلاعات زیادی درباره وقایع دنیای واقعی کسب می کنند و با فعالیت ها و مشاغل زیادی آشنا می گردند.
یکی از ماشین هایی که بسیار در روند ساختمان سازی مهم اند و نقشی اساسی را ایفا می کنند، ماشین ساخت بتن یا میکسر بتن می باشد.
میکسر متحرک یا کامیون و یا تریلر همراه با استوانه ای می باشد که می تواند در حال حرکت و حمل و نقل بتن را میکس و آماده کند.
در کل این نوع بتن کردن توسط دو نوع ماشین کامیون یا تریلر صورت می گیرد که در حال حاضر ما قصد معرفی نمونه اسباب بازی کامیون آن را به شما داریم.
این میکسر تهیه شده توسط کمپانی اسباب بازی درج می باشد و همانطور که می دانیم محصولات تولیدی این شرکت از کیفیت بسیار مناسب و خوبی برخوردار می باشد.
این ماشین میکسر شامل بدنه اصلی، باربند پشت و میکسر عقبی می باشد.
میکسر دُرج دارای مخزن با قابلیت چرخش با دست می باشد که با چرخش این دستگیره یونولیت های داخل مخزن می چرخد و حس واقعی از بتن کردن به کودک دست می دهد.
شماره تلفن های پخش اسباب بازی برادران ۰۹۱۵۲۶۷۶۰۰۰ و ۰۵۱۳۳۶۷۶۰۰۰ بوده و برای خرید میکسر بتن درج می توانید با این شماره ها تماس گرفته و یا به وب سایت پخش اسباب بازی برادران مراجعه کنید.
این ماشین دارای شش چرخ قدرتی است که با چند بار کشیدن به سمت جلو و برداشتن آن، قدرت درون لاستیک های این ماشین جمع می شود و برای حرکت آماده می شود.
جنس تمام بدنه و چرخ های این میکسر از پلاستیک فشرده شده تهیه شده است که کیفیت نهایی بسیار خوب و قابل قبولی را برای این ماشین میکسر رقم می زند.
قسمت مخزن میکسر نیز از جنس ترموپلاستیک شکننده می باشد که تعداد زیادی یونولیت یا همان آکاسیف های بسیار ریز درون مخن جای دارد که توسط دسته چرخانده می شود.
این ماشین میکسر را می توانید همراه با نمونه های ماشین های سنگین مهندسی دیگر که در سایت پخش اسباب بازی برادران وجود دارد را مشاهده کنید و سفارش دهید.

صادرات اسباب بازی به عراق، افغانستان، ترکمنستان، تاجیکستان، ارمنستان و گرجستان

پخش عمده اسباب بازی در تهران ، مشهد، اصفهان، شیراز، کرمان ، تبریز و سایر شهرهای ایران

بالا