سوپر تراکتور درج
سوپر تراکتور درج
سوپر تراکتور درج
سوپر تراکتور درج
سوپر تراکتور درج

قیمت خرید عمده سوپر تراکتور درج

تسویه کارتنی (ریال) کمتر از کارتن (ریال)
نقدی ۸,۰۴۹,۰۰۰ ۸,۲۴۹,۰۰۰
۱ ماهه ۸,۳۱۵,۰۰۰ ۸,۵۲۱,۰۰۰
۲ ماهه ۸,۵۸۰,۰۰۰ ۸,۷۹۳,۰۰۰
۳ ماهه ۸,۸۴۶,۰۰۰ ۹,۰۶۵,۰۰۰

تعداد در یک کارتن ۳ عدد
  • ابعاد کالا : ۳۴ * ۳۳ * ۱۰۶ سانتی متر
  • محدوده سنی : ۳ سال به بالا
  • نوع بسته بندی : جعبه ای
  • کشور سازنده : ایران
پخش بازی فکری برادران
سایر توضیحات

معمولاً در هر خانه‌ای که پسر باشد، ماشین‌هایی مختلف در مدل های متنوع در اتاقش به‌وفور دیده می‌شود.
اگر علاقه به جمع آوری ماشین های زیادی داشته باشد، حتما یکی از مدل ماشین‌هایی که در اسباب‌بازی‌هایشان دیده می‌شود، ماشین ‌های سنگین و یا مخصوص مهندسی ساختمان یا کشاورزی است.
اما اگر از مشاهده و تهیه ماشین های اسباب بازی تکراری برای کودک خود خسته شده اید؛ پیشنهاد پخش اسباب بازی برادران به شما عزیزان تهیه این تراکتور مزرعه جذاب و بسیار جالب می باشد.
شاید فکر کنید که این ماشین تنها یک تراکتور ساده می باشد اما باید بدانید که علاوه بر ماشین یک عدد یدک به این ماشین متصل می باشد که در آن چند حیوان اهلی دوست داشتنی و جذاب وجود دارد که بسیار می تواند برای کودک شما جذاب باشد.
در ابتدا باید بگوییم که این محصول یک ماشین تراکتور از جنس پلاستیک فشرده شده و با ظاهری مشابه به نمونه واقعی خود از لحاظ جلوه ظاهری و بصری می باشد.
جلوه ظاهری این ماشین شامل رعایت شدن اندازه چرخ های این تراکتور، اطاق راننده، بدنه ماشین و رترکیب رنگی آن و ... می باشد.
شماره تلفن های پخش اسباب بازی برادران ۰۹۱۵۲۶۷۶۰۰۰ و ۰۵۱۳۳۶۷۶۰۰۰ بوده و برای خرید سوپر تراکتور درج می توانید با این شماره ها تماس گرفته و یا به وب سایت پخش اسباب بازی برادران مراجعه کنید.
همانطور که گفته شد علاوه بر ماشین، یک عدد بار یدکی به انتهای ماشین متصل می شود؛ جنس این یدک نیز همانند ماشین از پلاستیک فشرده شده و در قسمت زیر یدک چهار عدد چرخ استاندارد مطابق با ارتفاع ماشین طراحی شده است که برای جذاب تر کردن بازی کودک؛ تولید کننده این ماشین سه عدد حیوان اهلی همانند بز، گاو و اسب در نظر گرفته است.
یکی از مزیت های بزرگ این کالا در این است که این تراکتور دارای مکانیزم قدرتی می باشد؛ یعنی خود ماشین به تنهایی می تواند توسط ذخیره شدن انرژی درون لاستیک ها حرکت کند.
در نظر داشته باشید که این سوپر تراکتور با ابعادی کوچکتر در وب سایت پخش اسباب بازی برادران به نام تراکتور مزرعه درج وجود دارد که پیشنهاد ما به شما این است که حتما از آن نیز بازدید نمایید.
از این ماشین زیبا می توان به عنوان بازی و دکور اطاق کودک استفاده کرد.

نظرات کارشناسی ثبت شده برای این کالا (۳) عدد

لطفا شما هم نظر کارشناسی خود را در مورد این کالا ثبت کنید: (حداقل ۲۰ حرف)

صادرات اسباب بازی به عراق، افغانستان، ترکمنستان، تاجیکستان، ارمنستان و گرجستان

اسباب بازی های هم گروه در پخش اسباب بازی برادران

بالا