لودر درنا
لودر درنا
لودر درنا
لودر درنا

قیمت خرید عمده لودر درنا
قیمت کارتنی ۱۲۰,۰۰۰ ریال
کمتر از کارتن ۱۲۵,۰۰۰ ریال
تعداد در یک کارتن ۶۰ عدد
فروشنده : پخش برادران
مبداء ارسال : مشهد
پخش بازی فکری برادران
ابعاد کالا : ۱۱ * ۱۱ * ۲۴ سانتی متر
رنگ بندی : زرد، قرمز، سبز
محدوده سنی : ۳ سال به بالا
نوع بسته بندی : سلفونی
کشور سازنده : ایران
تعداد در کارتن ( در حال حاضر ) : ۶۰ عدد

پخش عمده اسباب بازی در تهران، مشهد، تبریز، اصفهان ، شیراز ، بانه، کیش و سایر شهرهای ایران

مشاهده توضیحات کامل لودر درنا

لودر بزرگ اسباب بازی ایرانی درنا یک لودر راه سازی می باشد.این لودر با وجود ابعادش...


لودر بزرگ اسباب بازی ایرانی درنا یک لودر راه سازی می باشد.این لودر با وجود ابعادش از وزن مناسبی برخوردار است.بازو های هیدرولکس این لودر دوست داشتنی متحرک می باشد و کودک می تواند به راحتی آن ها را با دست حرکت داده و خاکبرداری کند.
بازی کردن با کودکان آن قدر فواید گوناگون از هر لحاظ دارد که شاید این مجال برای بیان همه آنان کافی نباشد. بازی کردن با کودکان توانایی این را دارد که ذهن و هوش کودک را ارتقا داده و برای کودک فضایی را مهیا نماید که با آرامش بتواند استعدادهای خود را شکوفا سازد، بازی کردن اگر همراه با یادگیری مهارت های مناسب سن کودک باشد باعث افزایش اعتماد به نفس کودک شده و می تواند او را برای حضور در اجتماع آماده سازد. ماشین بازی لودر از آن دسته اسباب بازی های مفید و ایمنی است که تمام خواص لازم را دارد و می توان برای کودک با انتخاب آن اسباب شادی و تقویت هوش را نیز به خوبی مهیا آورد.
کودکان با اسباب بازی های خود دنیایی را که دوست دارند در ذهن شان می سازند، از جمله پسر بچه ها که علاقه زیادی به ماشین بازی دارند ، مخصوصا ماشین های ساختمان سازی ، ماشین اسباب بازی لودر دارای قطعات پلاستیک بدون خطر می باشد . این محصول برای آموزش و بالا بردن قوه ی تخیل و استعداد کودک مناسب است . و کودک می تواند به آسانی آن را حرکت دهد و بازی کند . همچنین لودر آن قابل حرکت با دست نیز می باشد . این ماشین اسباب بازی نیاز به باتری ندارد و با نیروی مکانیکی قابل حرکت دادن است.

صادرات اسباب بازی به عراق، افغانستان، ترکمنستان، تاجیکستان، ارمنستان و گرجستان

پخش عمده اسباب بازی در تهران ، مشهد، اصفهان، شیراز، کرمان ، تبریز و سایر شهرهای ایران

بالا