مچ بند بن تن آتا تویز
مچ بند بن تن آتا تویز
مچ بند بن تن آتا تویز
مچ بند بن تن آتا تویز
مچ بند بن تن آتا تویز

قیمت خرید عمده مچ بند بن تن آتا تویز

تسویه کارتنی (ریال) کمتر از کارتن (ریال)
نقدی ۲۳۵,۸۰۰ ۲۴۲,۰۰۰
۱ ماهه ۲۴۶,۵۰۰ ۲۵۳,۰۰۰
۲ ماهه ۲۵۷,۲۰۰ ۲۶۴,۰۰۰
۳ ماهه ۲۶۸,۰۰۰ ۲۷۵,۰۰۰

تعداد در یک کارتن ۱۲۵ عدد
  • ابعاد کالا : ۳ * ۶ * ۲۵ سانتی متر
  • محدوده سنی : ۳ سال به بالا
  • نوع بسته بندی : روکارتی
  • کشور سازنده : ایران
سایر توضیحات

کارتون «بن تن» تولید سال ۲۰۰۷ در کشور آمریکاست که تاکنون در ۴ فصل و ۵۲ قسمت به بازار عرضه شده و تاثیرات بسیاری بر کودکان تمام سنین گذاشته است. تاثیر این کارتون بر بچه ها به حدی است که در بازی های خود از شخصیت این کارتون الگوبرداری می کنند، به وسایل و اسباب بازی های مرتبط با این شخصیت علاقه شدیدی دارند و حتی نگرش آنها در مورد جهان و زندگی نیز تحت تاثیر این کارتون قرار گرفته است.
ممکن است والدین به دلیل علاقه زیاد کودکان، از جنبه های مثبت و منفی که شخصیت های این کارتون بر کودکانشان می گذارند غادفل باشند و اطلاعی از اینکه آیا دیدن اینگونه کارتون ها برای کودکان مفید هستند یا مضر نداشته باشند. در این بخش ابتدا به معرفی داستان کارتون و سپس به بیان جنبه های مثبت و منفی آن می پردازیم.این کارتون از جایی شروع می شود که بنجامین تنیسون، یا همان بن تن ده ساله قرار است تعطیلات را با پدر بزرگ خود بگذراند و تمام سال را برای این تعطیلات برنامه ریزی کرده است. او بعد از اینکه سوار ماشین پدربزرگش می شود دختر عموی خود، گوئن، را که هم سن اوست و برای گذراندن تعطیلات با پدر بزرگ آمده است می بیند.
بن که تمام نقشه های خود را برای تعطیلات نقش بر آب می بیند، بسیار ناراحت می شود و پس از ورود به جنگل از پدر بزرگ جدا می شود و داخل جنگل می رود. ناگهان شهاب سنگی به سمت او می آید و در نزدیکی او به زمین برخورد می کند. بن به سمت آن شهاب می رود و در کمال تعجب می بیند که ناگهان آن شهاب که بیشتر به یک توپ فلزی شبیه بود، باز و یک ساعت مچی داخلش نمایان می شود.
او دستش را به سمت ساعت دراز می کند و ساعت به دور دست بن می پیچد. پس از مدتی بن متوجه می شود که با هر بار فشار دادن دکمه ای در آن ساعت می تواند به شکل یکی از ده موجود فضایی و خیالی با قدرت بسیار بالا تبدیل شود و وظیفه دارد علیه شر در تمام کهکشان مبارزه کند. او همراه با دختر عمو و پدربزرگش به مسافرت می پردازد و سعی می کند به وظیفه خود عمل و به دیگران کمک کند.
این مچ بند برگرفته از داستان بن تن طراحی شده که ۵ شخصیت مختلف بن تن در ان کار شده است.
نظرات کارشناسی ثبت شده برای این کالا (۳) عدد
عبدالخالق
عبدالخالق از آق قلا ، ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۲۳:۱۴
  • موافقم
  • ۰ موافق نیستم
  • پاسخ شما به نظر عبدالخالق

خوش فروش بود درخریدتردیدداشتم ولی خیلی زودفروش رفت

سید سجاد
سید سجاد از لاهیجان ، ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۶:۲۱
  • موافقم
  • ۰ موافق نیستم
  • پاسخ شما به نظر سید سجاد

یفیت خوب ولی تنوع رنگ و شخصیت کم

لطفا شما هم نظر کارشناسی خود را در مورد این کالا ثبت کنید: (حداقل ۲۰ حرف)

صادرات اسباب بازی به عراق، افغانستان، ترکمنستان، تاجیکستان، ارمنستان و گرجستان

اسباب بازی های هم گروه در پخش اسباب بازی برادران

بالا