اتوبوس اسکانیا درج
اتوبوس اسکانیا درج
اتوبوس اسکانیا درج
اتوبوس اسکانیا درج
اتوبوس اسکانیا درج

اتوبوس اسکانیا درج
قیمت کارتنی ۷۹۰,۰۰۰ ریال
کمتر از کارتن ۸۳۹,۰۰۰ ریال
تعداد در یک کارتن ۱۲ عدد
ابعاد : ۳۸ * ۱۳ * ۹ سانتی متر
محدوده سنی:۱سال به بالا
مشابه نمونه واقعی اتوبوس طراحی شده که دارای رنگ های متفاوت و زیبا می باشد. این مدل از اتوبوس های دُرج، قدرتی بوده و با عقب کشیدن و رها کردن شروع به حرکت میکند.
این ماشین اسباب بازی شش عدد چرخ داشته و از جنس پلاستیک تولید شده است. این ماشین با طرح اتوبوس اسکانیا، تاکید زیادی به استفاده از وسایل نقلیه عمومی برای جا‌ به جایی در بین شهرها دارد. این وسیله می تواند به کودکان آموزش دهد تا برای داشتن هوای پاک لازم است از وسیله حمل و نقل عمومی به جای ماشین های شخصی استفاده کنیم.
چرخ های این اسباب بازی قابلیت چرخش داشته و کودک می تواند آن را در دست گرفته و بر روی زمین به جهات مختلف هدایت کند که این ویژگی موجب تحرک فرزند دلبند شما می شود. این اسباب‌ بازی از پلاستیک مرغوب ساخته‌ شده و در هنگام بازی و تماس پوست با آن، ایجاد حساسیت نمی‌ کند. طراحی بی نظیر و کودکانه این اسباب بازی، کودک را به بازی با آن تشویق می کند. شرکت سازنده این محصول، با طراحی اسباب بازی هایی جهت تقویت حواس کودکان و کمک به آشنایی آنها با دنیایی که در آن قرار گرفته اند بسیاری از والدین را آسوده خاطر کرده و توانسته نیاز ها و خواسته های کودکان و والدین را برطرف کند

 

مناسب ترین قیمت عمده اسباب بازی در پخش برادران

بالا