سرسره 5 پله سارینا کارتنی
سرسره 5 پله سارینا کارتنی
سرسره 5 پله سارینا کارتنی
سرسره 5 پله سارینا کارتنی
سرسره 5 پله سارینا کارتنی

قیمت خرید عمده سرسره ۵ پله سارینا کارتنی
قیمت کارتنی ۵,۷۲۰,۰۰۰ ریال
کمتر از کارتن ۵,۹۲۰,۰۰۰ ریال
تعداد در یک کارتن ۵ عدد
فروشنده : پخش برادران
مبداء ارسال : مشهد
پخش بازی فکری برادران
ابعاد کالا : ۱۱۶ * ۵۷ * ۱۷۵ سانتی متر
رنگ بندی : صورتی، زرد، قرمز
محدوده سنی : ۳ تا ۱۰ سال
نوع بسته بندی : جعبه
کشور سازنده : ایران
تعداد در کارتن ( در حال حاضر ) : ۵ عدد

پخش عمده اسباب بازی در تهران، مشهد، تبریز، اصفهان ، شیراز ، بانه، کیش و سایر شهرهای ایران

مشاهده توضیحات کامل سرسره ۵ پله سارینا کارتنی

بازی و سرگرمی یکی از نیازهای همیشگی کودکان است. پارک‌رفتن از بهانه‌هایی است که...بازی و سرگرمی یکی از نیازهای همیشگی کودکان است. پارک‌رفتن از بهانه‌هایی است که با آن کودکان این نیاز را بروز می‌دهند. با توجه به مشغله‌ی کاری و روزمرگی دنیای امروزی، والدین حتی برای خودشان هم وقت کم می‌آورند. برای مدیریت بهتر زمان می‌توان پارک را به خانه آورد. استفاده از پارک بازی، تاب و سرسره‌ی کودک یکی از روش‌هایی است که می‌توان با آن کودکان را در خانه سرگرم کرد. تاب و سرسره‌های کودکان معمولا از جنس پلاستیک با لبه‌های گرد هستند. این نوع ساخت باعث می‌شود حتی در صورت برخورد با آن‌ها، آسیب چندانی به کودک وارد نشود.
سرسره کودک سارینا اسباب بازی برای فضای باز و داخل خانه میباشد که برای کودکان زیر ۱۰ سال میباشد. این سرسره تحمل وزن ۶۰ کیلوگرم را دارد و برای وزن بالاتر توصیه نمی شود. این سرسره از جنس پلاستیک بوده و دارای کیفیت خوبی است. این سرسره دارای طراحی بسیار عالی است، لبه های اسباب بازی کاملا گرد بوده و برای کودکان ایمن است و آسیب به کودک نمی رسد.این سرسره دارای پله های با فاصله ۲۰ سانتی متری است که کاملا برای بازی کودکان استاندار می باشد. کودک از پله ها بالا می رود و از بالا به پایین سر میخورد. طول این سر سره در حالت شیب دار ۱۷۵ سانتی متر است. ابعاد این سرسره حدود ۲۰۳* ۵۷ * ۱۱۶ سانتی متر است. برای بازی ابتدا باید قطعات را مونتاژ کنید و سرسره را سرهم کنید تا آماده بازی شود. در کنار سرسره یک تور و حلقه با قطر ۱۷ سانتی متری است که برای بازی کودکان نیز مناسب است. ارتفاع حلقه حدود ۱۰۳ سانتی متر است و در کناره سرسره قرار گرفته است.
سرسره در ابتدا و انتهای دارای پایه هستند که برای ایمنی استقرار سرسره بروی زمین قرار داده شده اند. این اسباب بازی برای والدینی که وقت ندارند کودکان را به پارک ببرند بسیار مناسب است و والدین براحتی میتوانند بازی کودک را کنترل کنند تا در محیط امن به مشاهده بازی کودکان بپردازند. در هنگام خرید اسباب بازی ایرانی به ایمنی و جنس و لبه های اسباب بازی توجه کنید.

صادرات اسباب بازی به عراق، افغانستان، ترکمنستان، تاجیکستان، ارمنستان و گرجستان

پخش عمده اسباب بازی در تهران ، مشهد، اصفهان، شیراز، کرمان ، تبریز و سایر شهرهای ایران

بالا