استیو زرین J1 جعبه ای
استیو زرین J1 جعبه ای
استیو زرین J1 جعبه ای
استیو زرین J1 جعبه ای

استیو زرین J۱ جعبه ای
قیمت کارتنی ۵۴۰,۰۰۰ ریال
کمتر از کارتن ۵۶۵,۰۰۰ ریال
تعداد در یک کارتن ۸ عدد
ابعاد کارتن : ۳۴ * ۲۸.۵ * ۲۰.۵ سانتی متر
ابعاد ماشین : ۲۹ * ۱۸ * ۱۸ سانتی متر
محدوده سنی : ۳ سال به بالا
کشور سازنده : ایران
ماشین بازی زرین تویز مدل استیو جعبه ای یک کامیون است که توسط شرکت زرین تویز برای کودکان بالای سه سال طراحی‌شده است، شما می‌توانید آن را باقیمت مناسب از سایت برادران خریداری کرده و برق شادی را در چشمان فرزندانتان مشاهده کنید.
این کامیون خوشحال دارای یک فرمان در بالای سقف است که می‌توان هدایت ماشین را با آن انجام داد.. قسمت باربری این کامیون پلاستیکی، را می‌توان بالا و پایین کرده و برای حمل وسایل مختلف از آن استفاده کرد. با توجه به ابعاد آن می‌توان گفت که یک کامیون در اندازه‌ای متوسط بوده و حمل‌ونقل آن برای کودکان بالای سه سال راحت و آسان است. بچه‌ها می‌توانند اسباب‌بازی‌های کوچک‌ترشان را در آن قرار داده و سپس حرکت کنند. یکی از اسباب‌بازی‌های پرطرفدار در بین بچه‌ها کامیون‌های پلاستیکی است که از آن‌ها برای حمل اسباب‌بازی‌هایشان و... استفاده می‌کنند.
شرکت زرین تویز یک شرکت ایرانی است که بیش از ۴۰ سال از فعالیت اولیه آن می‌گذرد. این شرکت از سال ۱۳۷۰ شروع به ساخت اسباب‌بازی کرده است و در سال ۱۳۸۶ موفق به اخذ نماد استاندارد از موسسه ایران گشت. این شرکت با توجه به کیفیت و تنوع محصولاتش توانسته نیمی از محصولاتش را به کشورهای همسایه صادر کند.
برای خرید محصولات زرین به وب سایت پخش اسباب بازی برادران مراجعه فرمایید.

 

مناسب ترین قیمت عمده اسباب بازی در پخش برادران

بالا