آشپز کوچولو جعبه زرین M1
آشپز کوچولو جعبه زرین M1
آشپز کوچولو جعبه زرین M1
آشپز کوچولو جعبه زرین M1

آشپز کوچولو جعبه زرین M۱
قیمت کارتنی ۷۹۲,۰۰۰ ریال
کمتر از کارتن ۸۲۸,۰۰۰ ریال
تعداد در یک کارتن ۱۲ عدد
ابعاد بسته بندی : ۲۹ * ۹ * ۲۹ سانتی متر
محدوده سنی : ۳ سال به بالا
نوع بسته بندی : جعبه
کشور سازنده : ایران
تعداد در کارتن ( در حال حاضر ) : ۱۲ عدد

کودکان از دنیای بزرگسالان برای ایده پردازی و آموزش استفاده میکنند. هر آنجه آنها در فضای خارج از خانه می بینند می تواند ذهن آنها را مشغول کند. در این بین نقش اسباب بازی ها محقق کردن رویاهای کودک است. ست آشپزی زرین تویز مدل آشپز کوچولو و دیگر اسباب بازی های مشابه عملکرد مفیدی در این رابطه دارند. نی نی بازار جهت بالا بردن هر چه بیشتر حق انتخاب والدین عزیز در تهیه اسباب بازی اقدام به عرضه یکی دیگر از محصولات شرکت زرین تویز نموده است.
ست آشپزی زرین تویز مدل آشپز کوچولو مانند نمونه های دنیای واقعی طراحی و ساخته شده است.
بسته این محصول شامل دو عدد قابلمه، ۴ عدد بشقاب بزرگ، ۴ عدد بشقاب کوچک، ۴ جفت قاشق و چنگال، ۴ عدد لیوان، یک عدد کفگیر، یک عدد ملاقه و یک عدد پارچ آب به علاوه سینی آنها است. استفاده از این محصول برای رده سنی بالای ۳ سال توصیه شده است
ست آشپزی زرین تویز مدل آشپز کوچولو با استفاده از بهترین مواد ممکن تولید شده و در ساخت آن از هیچگونه مواد مضر برای کودک استفاده نشده است و والدین میتوانند با اطمینان خاطر آنرا تهیه و به کودک عزیزشان بسپارند. همچنین یا مواد از استحکام قابل ملاحظه ای برخوردار هستند بطوریکه در برابر فشارها و ضربه های حین بازی کودک از خود مقاومت مناسبی نشان میدهند.
رنگهای زیبای بکار رفته در این محصول جذابیت آنرا برای کودکان افزایش داده و موجب می شود از بازی کردن لذت ببرد.
ست آشپزی زرین تویز مدل آشپز کوچولو بطور کامل توسط کارخانه ایرانی زرین تویز تولید شده و به همین جهت از قیمت مناسبتری نسبت به موارد مشابه خارجی برخوردار است.
برای خرید آشپز کوچولو زرین m۱ به وب سایت پخش اسباب بازی برادران مراجعه فرمایید.

 

مناسب ترین قیمت عمده اسباب بازی در پخش برادران

بالا