مینی میکسر نیکو
مینی میکسر نیکو
مینی میکسر نیکو
مینی میکسر نیکو
مینی میکسر نیکو

قیمت خرید عمده مینی میکسر نیکو

تسویه کارتنی (ریال) کمتر از کارتن (ریال)
نقدی ۳۱۴,۸۰۰ ۳۲۲,۱۰۰
۱ ماهه ۳۲۵,۲۰۰ ۳۳۲,۷۰۰
۲ ماهه ۳۳۵,۶۰۰ ۳۴۳,۳۰۰
۳ ماهه ۳۴۶,۰۰۰ ۳۵۴,۰۰۰

تعداد در یک کارتن ۲۴ عدد
  • ابعاد کالا : ۱۴ * ۱۱ * ۱۳ سانتی متر
  • محدوده سنی : ۳ سال به بالا
  • نوع بسته بندی : جعبه ای
  • کشور سازنده : ایران
پخش بازی فکری برادران
سایر توضیحات

کامیون میکسر کوچک نیکو از جنس پلاستیک می باشد. دارای بسته بندی به صورت جعبه ای می باشد . این محصول مطابق با نمونه ی واقعی طراحی و ساخته شده است .
آماده سازی بتن و بتن‌ریزی یکی از اصلی‌‌ترین مراحل ساخت و ساز به شمار می‌روند. در فرآیند بتن‌ریزی ابزارآلات و ماشین‌آلات زیادی استفاده می‌شود که یکی از آن‌ها تراک میکسر یا کامیون‌های مخلوط کن بتن است. تراک میکسر‌ها انواع مختلفی دارند که هدف و کاربرد هر یک از آن‌ها نیز متفاوت است. در این مطلب به معرفی انواع تراک میکسر و مشخصات فنی هرکدام از آن‌ها خواهیم پرداخت.
تراک میکسر چیست؟
تراک میکسر در واقع کامیون‌های مخصوصی جهت حمل بتن از محل تولید که معمولاً کارخانه‌ها و کارگاه‌های تولید بتن یا از محوطه پروژه‌های ساخت و ساز به محل بتن‌ریزی مورد استفاده قرار می‌گیرند. این کامیون‌ها با قرارگیری زیرِ دستگاه بچینگ اقدام به بارگیری بتن می‌کنند و پس از طی مسافتی نسبت به تخلیه آن در محل مورد نظر اقدام می‌شود.
انواع مختلف تراک میکسر
تراک میکسر یا کامیون‌های مخلوط کن بتن را بر اساس مشخصات فنی آن‌ها به انواع مختلفی تقسیم‌بندی کرده‌‌‌اند. بر اساس ظرفیت‌های حمله بتن که برای آن‌ها تعریف شده است در بازه ۶ تا ۱۲ مترمکعب دسته بندی می‌کنند.
دسته‌بندی دیگری که در خصوص تراک میکسر‌ها وجود دارد به نحوه انتقال بتن مربوط می‌شوند. بر این اساس به دو دسته کلی تقسیم می‌شوند. برخی از این کامیون‌ها صرفاً برای حمل‌ونقل بتن آماده شده در محل تولید استفاده می‌شوند اما برخی دیگر از این کامیون‌ها علاوه بر انتقال و حمل‌ونقل بتن آماده می‌توانند عمل مخلوط کردن یا به اصطلاح میکس کردن را نیز همزمان انجام بدهند.
در این نوع از تراک میکسر‌ها مقدار مشخصی از مصالح و آب به درون مخزن کامیون ریخته می‌شود و مخلوط کردن همزمان با حمل آن صورت می‌گیرد. این نوع از تراک میکسر‌ها را بر اساس همان مشخصات فنی به سه نوع مجزای دیگر تقسیم می‌شود که در ادامه به آن‌ها اشاره شده است.
تراک میکسر‌های دارای پمپ
میکسر‌های دارای پمپ به لحاظ هزینه یکی از به صرفه‌‌ترین تراک میکسر‌ها هستند که استفاده از آن‌ها مزایای بالقوه زیادی در پی خواهد داشت. این نوع از تراک میکسر‌ها قادر هستند که به لطف بهره گیری از سیستم پمپاژ طولانی، بتن را در ارتفاع‌های بالاتری تخلیه کنند. کامیون‌های حمل و مخلوط بتن مقدار نیاز به نیروی کار را به میزان ۵۰ درصد کاهش می‌دهد.
تراک میکسر‌های حجمی
این نوع از تراک میکسر‌ها ویژگی‌های بسیار منحصر به فردی دارند. به طور کلی این نوع از تراک میکسر ترکیبی از تراک میکسر‌های متحرک و تاسیسات بچینگ است و مزایای بالقوه این دو سیستم نیز در این نوع از تراک میکسرها به چشم می‌آیند.
برای خرید مینی میکسر نیکو به وب سایت پخش اسباب بازی برادران مراجعه فرمایید.
نظرات کارشناسی ثبت شده برای این کالا (۴) عدد

لطفا شما هم نظر کارشناسی خود را در مورد این کالا ثبت کنید: (حداقل ۲۰ حرف)

صادرات اسباب بازی به عراق، افغانستان، ترکمنستان، تاجیکستان، ارمنستان و گرجستان

اسباب بازی های هم گروه در پخش اسباب بازی برادران

بالا