جرثقیل ساز و باز نیکو
جرثقیل ساز و باز نیکو
جرثقیل ساز و باز نیکو
جرثقیل ساز و باز نیکو

قیمت خرید عمده جرثقیل ساز و باز نیکو
قیمت کارتنی ۷۴۱,۰۰۰ ریال
کمتر از کارتن ۷۷۴,۰۰۰ ریال
تعداد در یک کارتن ۱۲ عدد
فروشنده : پخش برادران
مبداء ارسال : مشهد
پخش بازی فکری برادران
ابعاد جعبه : ۲۰ * ۱۵ * ۳۰ سانتی متر
ابعاد ماشین : ۱۶ * ۱۵ * ۲۹ سانتی متر
محدوده سنی : ۳ سال به بالا
نوع بسته بندی : جعبه
کشور سازنده : ایران
تعداد در کارتن ( در حال حاضر ) : ۱۲ عدد

پخش عمده اسباب بازی در تهران، مشهد، تبریز، اصفهان ، شیراز ، بانه، کیش و سایر شهرهای ایران

مشاهده توضیحات کامل جرثقیل ساز و باز نیکو

پسر بچه ها عاشق کارای مکانیکی هستند مخصوصا که خودشون بخوان یه چیزایی رو از اول...پسر بچه ها عاشق کارای مکانیکی هستند مخصوصا که خودشون بخوان یه چیزایی رو از اول بسازن و بعد هم خرابش کنند.جرثقیل ساز و باز نیکو تویز یک جرثقیل از جنس پلاستیک میباشد که دارای کیفیت قابل قبول و خوبی است . این جرثقیل دارای یک اهرم میباشد که قابلیت حرکت به بالا و پایین را دارد. دسته جرثقیل از سه مفصل قابلیت حرکت دارد و یک بیل که در انتهای آن واقع شده است که باز و بسته میشود. یکی دیگر از قابلیت اهرم چرخش به اطراف میباشد.
این ماشین پلاستیکی اسباب بازی محصولی از برند نیکو تویز می باشد که یک شرکت تولید کننده ایرانی است. این برند محصولات خوبی را تولید میکند که دارای کیفیت خوبی هستند. قابلیت بارز این جرثقیل باز و بسته شدن آن است می توان ماشین را کاملا باز و از هم جدا کرد و یا به یکدیگر متصل کرد. کودکان دوست دارند که اسباب بازی هایشان را از هم جدا کنند، کنجکاو هستند تا درون اسباب بازی خود را ببینند و پی ببرند که چگونه کار می کنند، حال اگر کودکی را دیدید که در حال جدا کردن اسباب بازی خود است تعجب نکنید، این طبیعت ذهن جستجو گر کودک است. جرثقیل ساز و باز از قطعات جدا از هم تشکیل شده است. باز کردن و سوار کردن دوباره قطعات چالشی است که منجر به رشد مهارت های تحلیلی و حل مسئله می شود.
این اسباب بازی در یک بسته بندی جعبه ای در ابعاد حدودی ۳۰ * ۱۵ * ۲۰ سانتی متری قرار گرفته است و برای کودکان بالای سه سال طراحی و ساخته شده است. رنگ بندی ماشین برای کودکان جذاب و خوشرنگ می باشد.
برای خرید جرثقیل ساز و باز نیکو به وب سایت پخش اسباب بازی برادران مراجعه فرمایید.صادرات اسباب بازی به عراق، افغانستان، ترکمنستان، تاجیکستان، ارمنستان و گرجستان

پخش عمده اسباب بازی در تهران ، مشهد، اصفهان، شیراز، کرمان ، تبریز و سایر شهرهای ایران

بالا