۰۹۱۵-۲۶۷-۶۰۰۰ # ۰۵۱۳-۳۶۷-۶۰۰۰
سبد خرید
سرویس آشپزخانه سوپر بی بی برن 008801
سرویس آشپزخانه سوپر بی بی برن 008801

سرویس آشپزخانه سوپر بی بی برن ۰۰۸۸۰۱

قیمت کارتنی ۸۱۰,۰۰۰ ریال
کمتر از کارتن ۸۴۵,۰۰۰ ریال
تعداد در یک کارتن ۷ عدد
ابعاد : ۶۰ * ۷۳ * ۱۱سانتی متر
محدوده سنی : ۳سال به بالا
ست آشپزخانه اسباب بازی بی بی برن كد ٠٠٨-٨٠١ : ست آشپزخانه اسباب بازی یک مجموعه از وسایل آشپرخانه اسباب بازی مانند گاز و ظرفشویی و فر میباشد که دارای وسایل مختلف آشپزخانه مانند قابلمه، قاشق چنگال، کفگیر ملاقه، فنجان سس و بسیاری دیگر از وسایل مختلف میباشد. این اسباب بازی دخترانه برای کودکان بسیار جذاب است و بازی برای یاد گیری و سرگرمی کودک است.
آشپزخانه کودک از پلاستیک فشرده ABS تولید شده است و از مواد اولیه درجه یک در ساخت آن استفاده شده است. هیچگونه لب تیز در قطعات آسیب رسان این اسباب بازی مشاهده نمیشود. بدنه صاف و صیقلی و قوس های زیبا در این مجموعه اسباب بازی میباشند که زیبایی خاصی به این ست داده است.
این ست اسباب بازی دارای دو شعله میباشد.این مجموعه اسباب بازی دارای یک فر در پایین گاز است که درب آن باز میشود. همچنین میتوان وسایل مانند کفگیر را در بالای گاز اویزان کرد.
بروی میز در کنار شعله ها یک ظرفشویی کوچک با شیر آب اسباب بازی نیز موجود است که میتواند ظرف های بازی را نیز در آن بشویید. ارتفاع این مجموعه حدود ۷۵ سانتی متر است و برای کودکان بالای ۳ سال توصیه میشود. رنگ صورتی جدابی دارد که دختران به آن علاقه زیادی دارند.

کالاهای تصادفی در پخش اسباب بازی برادران

بالا