۰۹۱۵-۲۶۷-۶۰۰۰ # ۰۵۱۳-۳۶۷-۶۰۰۰
سبد خرید
بیلیارد چوبی سگهای نگهبان
بیلیارد چوبی سگهای نگهبان
بیلیارد چوبی سگهای نگهبان

بیلیارد چوبی سگهای نگهبان

قیمت کارتنی ۵۸۳,۰۰۰ ریال
کمتر از کارتن ۶۳۵,۰۰۰ ریال
تعداد در یک کارتن ۶ عدد
ابعاد : ۶۵ * ۳۹ * ۵ سانتی متر
اندازه پایه : ۸ سانتی متر
محدوده سنی : ۳ سال به بالا
کشور سازنده : ایران
میز بیلیارد چوبی سگهای نگهبان یک اسباب بازی ورزشی برای کودکان علاقه مند به بیلیارد بازی است که امکان بازی با اندازه واقعی آن را ندارند. کودک با این اسباب بازی حس خوبی خواهد داشت و بازی با بیلیارد را خواهد آموخت. بازی بیلیارد بازی هیجان انگیز است که بزرگسالان و کودکان به ان علاقه خاصی به آن دارند.
این اسباب بازی چوبی دارای یک میز است که ابعاد در حدود ۶۴سانت طول و عرض ۳۹ سانتی متر است و از جنس چوب تولید شده است. کیفیت این اسباب بازی بسیار خوب است و دارای قطعات مختلف از چوب و پیچ است که می توان براحتی آن را مونتاژ کرد. پایه های ۸ سانتی متری نیز در این مجموعه وجود دارد که می توان آن را باز کرد و یا به میز وصل کرد.
در این مجموعه ۱۱ توپ رنگی شماره دارد وجود دارد که یکی از ملزومات این بازی است. مثلث جمع کردن توپ ها نیز کاربرد خوبی دارد. توپ ها قطری در حدود ۲٫۵ سانتی متری دارد که با توجه به ابعاد میز مناسب می باشد. دو چوب ۵۴ سانتی متری برای بازی وجود دارد که برای بازی کودکان ۳ سال به بالا مناسب است و می تواند آنها را سرگرم کند. شش سوراخ در کناره ها میز و تور نیز بروی میز وجود دارد که این اسباب بازی را عالی کرده ست. روی میز از یک نوع پارچه ای سبز رنگ است که کاملا مشابه نمونه واقعی میز بیلیارد واقعی باشد. تمام این مجموعه بصورت مونتاژ نشده درون جعبه قرار گرفته است.
برای خرید بیلیارد چوبی سگهای نگهبان به وب سایت پخش اسباب بازی برادران مراجعه فرماییدمناسب ترین قیمت عمده اسباب بازی در پخش برادران

بالا