۰۹۱۵-۲۶۷-۶۰۰۰ # ۰۵۱۳-۳۶۷-۶۰۰۰
سبد خرید
کلاش باطری خور درج
کلاش باطری خور درج
کلاش باطری خور درج
کلاش باطری خور درج

کلاش باطری خور درج

قیمت کارتنی ۲۵۹,۰۰۰ ریال
کمتر از کارتن ۲۷۵,۰۰۰ ریال
تعداد در یک کارتن ۴۰ عدد
ابعاد : ۳۵ * ۱۸ * ۳ سانتی متر
محدوده سنی : ۳ سال به بالا
کشور سازنده : ایران
نظرات متعدد و متفاوتی در مورد تاثیر تفنگ بازی وجود دارد. در جامعه امروز دور کردن کودکان از خشونت دشوار است چرا که در برنامه های تلویزیونی، بازی های کامپیوتری و یا حتی در بازی های کودکان بزرگتر به چشم میخورد و پسرها تمایل دارند تا به آن بپردازند. پسرها احتمالاً ژنی دارند که تاکنون ناشناخته مانده و احتمالاً از عوامل بروز این نوع رفتارها است. اینکه مردها در گذشته شکارچی بوده اند و نیاز داشتند تا برای تهیه غذا و مراقبت از خانواده شان دست به کشتن بزنند، این فرضیه را تایید میکند.
کودکان با بازی کردن به رشد اجتماعی و شناختی میرسند. در جریان بازی های خیالی، کودکان قادر خواهد بود تا تکانه هایشان را کنترل کرده، خواسته هایشان را به تعویق انداخته، به صورت نمادین فکر کرده و مسائل را از یک زاویه دید دیگر ببینند. بازی همچنین به کودکان کمک میکند تا ترسها و آرمانهایشان را ظاهر سازند. به عنوان یک پسر کوچک، شما اصلاً فرد قدرتمندی نیستید ولی با یک تفتگ شما احساس پر قدرت بودن و قهرمان بودن دارید.
با تفنگ بازی کردن همیشه به معنای مشغول بودن به یک بازی خشونت آمیز نیست و بسیاری از اوقات به خاطر بردن و باختن و یا احساس قهرمان شدن است و اینکه چه کسی در آخر بازی بهترین تفنگ را داشته است؟ اما گاهی نیز خشونت آمیز و آسیب زننده است که باید توسط والدین متوقف شود. در کمال ناباوری والدین، پژوهشها نشان داده که بین بازی با اسباب بازی های تسلیحاتی در کودکی و خشونت در بزرگسالی هیچ رابطه ای وجود ندارد.
برای خرید کلاش باطری خور درج به وب سایت پخش اسباب بازی برادران مراجعه فرمایید.

کالاهای تصادفی در پخش اسباب بازی برادران

بالا