سبد خرید
باب 90 جعبه ای J2
باب 90 جعبه ای J2
باب 90 جعبه ای J2
باب 90 جعبه ای J2

باب ۹۰ جعبه ای J۲

تک فروشی ۹۱۲,۰۰۰ ریال
تعداد در یک کارتن ۵ عدد
ابعاد : ۴۳.۵ * ۳۰ * ۲۷ سانتی متر
محدوده سنی : ۳ سال به بالا
کشور سازنده : ایران
می‌توانید باقیمت مناسب ماشین بازی زرین تویز مدل باب ۹۰ جعبه ای j۲ برای فرزند دلبندتان از سایت برادران خریداری کنید و برق شادی را در چشمانش بینید. این ماشین راه‌سازی، در دورنگ آبی و قرمز وجود دارد که شما بنا به سلیقه خود و یا فرزند دلبندتان می‌توانید یکی را انتخاب و خریداری کنید.
این کامیون شاد، از پلاستیک مرغوب ساخته‌شده و ابعاد آن ۴۳.۵ * ۳۰ * ۲۷ سانتی‌متر است. با توجه به ابعادش، بچه‌ها می‌توانند سایر اسباب‌بازی‌هایشان را در آن قرار داده و به دنبال خود بکشند و لحظات شادی را تجربه کنند. کودکان معمولاً از داشتن یک کامیون بزرگ برای حمل اسباب‌بازی‌هایشان بسیار استقبال می‌کنند. همراه این کامیون خندان یک چنگک و بیل کوچک برای شن‌بازی هم وجود دارد که می‌توان این ماشین ۴۳.۵ سانتی‌متری را با خود بکار ساحل برد و برای شن‌بازی از آن‌ها استفاده کرد.
شرکت زرین تویز یک شرکت ایرانی است که بیش از ۴۰ سال از فعالیت اولیه آن می‌گذرد. این شرکت از سال ۱۳۷۰ شروع به ساخت اسباب‌بازی کرده است و در سال ۱۳۸۶ موفق به اخذ نماد استاندارد از موسسه ایران گشت. این شرکت با توجه به کیفیت و تنوع محصولاتش توانسته نیمی از محصولاتش را به کشورهای همسایه صادر کند.
برای خرید محصولات زرین به وب سایت پخش اسباب بازی برادران مراجعه فرمایید.

پخش برادران

برخی از کالاهای فروشگاه
بازگشت به بالا