۰۹۱۵-۲۶۷-۶۰۰۰ # ۰۵۱۳-۳۶۷-۶۰۰۰
سبد خرید
جرثقیل ساز و باز نیکو
جرثقیل ساز و باز نیکو
جرثقیل ساز و باز نیکو
جرثقیل ساز و باز نیکو

جرثقیل ساز و باز نیکو

قیمت کارتنی ۳۷۸,۰۰۰ ریال
کمتر از کارتن ۳۹۸,۰۰۰ ریال
تعداد در یک کارتن ۱۲ عدد
ابعاد جعبه : ۳۰ * ۲۰ * ۱۵ سانتی متر
ابعاد ماشین : ۲۹ * ۱۵ * ۱۶ سانتی متر
محدوده سنی : ۳ سال به بالا
دارای ۳۴ قطعه
کشور سازنده : ایران
پسر بچه ها عاشق کارای مکانیکی هستند مخصوصا که خودشون بخوان یه چیزایی رو از اول بسازن و بعد هم خرابش کنند.جرثقیل ساز و باز نیکو تویز یک جرثقیل از جنس پلاستیک میباشد که دارای کیفیت قابل قبول و خوبی است . این جرثقیل دارای یک اهرم میباشد که قابلیت حرکت به بالا و پایین را دارد. دسته جرثقیل از سه مفصل قابلیت حرکت دارد و یک بیل که در انتهای آن واقع شده است که باز و بسته میشود. یکی دیگر از قابلیت اهرم چرخش به اطراف میباشد.
این ماشین پلاستیکی اسباب بازی محصولی از برند نیکو تویز می باشد که یک شرکت تولید کننده ایرانی است. این برند محصولات خوبی را تولید میکند که دارای کیفیت خوبی هستند. قابلیت بارز این جرثقیل باز و بسته شدن آن است می توان ماشین را کاملا باز و از هم جدا کرد و یا به یکدیگر متصل کرد. کودکان دوست دارند که اسباب بازی هایشان را از هم جدا کنند، کنجکاو هستند تا درون اسباب بازی خود را ببینند و پی ببرند که چگونه کار می کنند، حال اگر کودکی را دیدید که در حال جدا کردن اسباب بازی خود است تعجب نکنید، این طبیعت ذهن جستجو گر کودک است. جرثقیل ساز و باز از قطعات جدا از هم تشکیل شده است. باز کردن و سوار کردن دوباره قطعات چالشی است که منجر به رشد مهارت های تحلیلی و حل مسئله می شود.
این اسباب بازی در یک بسته بندی جعبه ای در ابعاد حدودی ۳۰ * ۱۵ * ۲۰ سانتی متری قرار گرفته است و برای کودکان بالای سه سال طراحی و ساخته شده است. رنگ بندی ماشین برای کودکان جذاب و خوشرنگ می باشد.
برای خرید جرثقیل ساز و باز نیکو به وب سایت پخش اسباب بازی برادران مراجعه فرمایید.کالاهای تصادفی در پخش اسباب بازی برادران

بالا